Joanna Brodzik przeżyła dramatyczne chwile! Była szykanowana, bo "była bękartem"

Joanna Brodzik w szarej sukience na premierze filmu "Pan T."
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Brodzik nie miała łatwego dzieciństwa. Długo bała się zmierzyć z przeszłością, jednak teraz postanowiła opowiedzieć o swoich traumatycznych przeżyciach.

Joanna Brodzik stara się nie opowiadać za dużo o swoim życiu prywatnym. Niedawno jednak zrobiła wyjątek, udzielając szczerego wywiadu dla "Wysokich obcasów". Aktorka przyznała w nim, że była szykanowana w dzieciństwie, przez co musiała w wielu momentach przeżyć dramatyczne chwile. Wszystko dlatego, że była uznawana za "bękarta". Jej słowa mrożą krew w żyłach. Zobaczcie sama, jak aktorka wspomina swoje dzieciństwo.

Zobacz także: Joanna Brodzik nie przypomina już dawnej siebie. Gwiazda tłumaczy się z rozbieranych scen

Joanna Brodzik wspomina trudne dzieciństwo. Była szykanowana

Aktorka długo nie potrafiła wracać do tych trudnych chwil. Teraz zdecydowała się szczerze o nich opowiedzieć, żeby zachęcić innych do dzielenia się trudnymi przeżyciami.

Okazuje się, że Joanna Brodzik była owocem miłości dwójki nastolatków. Jej rodzice jednak nie zdecydowali się na bycie razem.

Urodziłam się w małym miasteczku w 1973 roku jako owoc wielkiej miłości dwojga nastolatków. W sposób nagły dla obu rodzin, powodując w życiu moich rodziców, licealistów, ogromne zamieszanie. Obie rodziny nie dźwignęły tej sytuacji i rodzice nie dostali szansy na to, by być razem. Moja babcia, czterdziestokilkuletnia wówczas kobieta, zdecydowała się przejść na rentę i zaopiekować się mną, by mogła dopełnić się edukacja mojej mamy. Byłam obiektem sensacji - opowiedziała aktorka w rozmowie z "Wysokimi obcasami". 

Okazuje się, że najbliżsi małej Joasi, mieli w związku z tym nawet problem, żeby ją ochrzcić. Ksiądz nie chciał wyrazić na to zgody. 

Byłam ochrzczona z wody. Ksiądz się nie zgodził, by mnie ochrzcić w kościele - wspomina.

Najtrudniej było w szkole. Aktorka musiała zmierzyć się z szykanowaniem nie tylko ze strony uczniów, ale również nauczycieli.

Kiedy chciałam jak wszystkie dzieci przygotować się do pierwszej komunii świętej, siostra katechetka powiedziała moim koleżankom, żeby się ze mną nie zadawały, bo jestem bękartem i czerwoną świnią - dodaje. 

Te traumatyczne przeżycia sprawiły, że w liceum Joanna Brodzik zajadała stres i zmagała się z nadwagą. Na szczęścia nauczyła się radzić sobie z przeszłością.

Zobacz także: Anna Lewandowska przejmująco o swoim trudnym dzieciństwie: "Pieniędzy brakowało na wszystko"

Która polska aktorka byłaby dla ciebie najlepszym kompanem do dobrej zabawy? Rozwiąż nasz quiz i się przekonaj!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów