Joanna Brodzik ne przypomina już dawnej siebie. Gwiazda tłumaczy się z rozbieranych scen

Martyna Wojciechowska 19.04.2018
Joanna Brodzik
Fotografia: Eastnews

Tego się po niej nie spodziewaliśmy.

Prowokowała fotoreporterów, występowała w rozbieranych scenach i zaliczyła sesję w Playboy'u. Joanna Brodzik ma bogatą przeszłość, ale dziś nie przypomina już dawnej siebie. Zastanawialiście się, czy z perspektywy czasu aktorka żałuje tamtych decyzji? Odpowiedź gwiazdy może was zaskoczyć.

Zobacz także: Książka o „Magdzie M.” 10 lat później wzbudziła nadzieje fanów na kontynuację serialu. Co na to Brodzik?

Joanna Brodzik o udziale w rozbieranych scenach

Mamy wrażenie, że na przestrzeni lat Joanna Brodzik przeszła ogromną metamorfozę. Jej podejście do show biznesu zmieniło się diametralnie. Od kiedy została mamą, nie wystąpiła w żadnej scenie łóżkowej, ani odważnej sesji zdjęciowej. Kiedyś brylowała na warszawskich imprezach, a dziś raczej ich unika.

W wywiadzie dla Gala.pl Joanna odniosła się do rozbieranych scen i poprzedniego wizerunku. Co ciekawe, twierdzi, że nie żałuje swoich decyzji. Wyznała, że robiła to dla kariery:

Nie odcinam się od tamtej siebie, a skąd! Ogromnie się cieszę, że mogłam przeglądać się w oczach innych mężczyzn. Tak samo jak 10 lat później mogłam spełniać swoje ambicje zawodowe i odbierać kolejne nagrody, dostając zewsząd dowody o skuteczności swojego działania zawodowego. Ciało jest moim warsztatem - powiedziała Brodzik w programie "Gala studio".

Wracacie czasami do filmów i seriali z udziałem Joanny Brodzik?

Zobacz także: Ile gwiazdy zarabiają na Instagramie? Te sumy przyprawiają o zawrót głowy

Autor: Martyna Wojciechowska

EN_00159467_0042
Fotografia: Eastnews
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów