Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na premierze filmu "Pan T."! To naprawdę rzadki widok

Joanna Brodzik w czarnej sukni i koronkowym bolerku i Paweł Wilczak w garniturze w 2006 roku
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pokazują się razem. Stąd jakiś czas temu pojawiły się plotki o ich kryzysie. Teraz razem pojawili się na premierze filmu "Pan T.". Jak wyglądali?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to bardzo znana para, jednak rzadko pojawiają się razem publicznie, a jeszcze rzadziej opowiadają o swoim życiu prywatnym. Może właśnie w tym tkwi sekret ich udanej relacji. Długotrwałe związki w show-biznesie należą bowiem do rzadkości, a ich związek zdecydowanie jest wyjątkowy. Teraz postanowili razem pojawić się na premierze najnowszego filmu z udziałem aktora, "Pan T."! Paweł Wilczak gra w nim główną rolę.

Zobacz także: Żenujący żart u Wojewódzkiego. Wilczak staną w obronie wodzianki

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na premierze filmu "Pan T."

"Pan T." na ekranach kin pojawi się 25 grudnia. Wczoraj odbyła się oficjalna premiera filmu z udziałem gwiazd.

Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych osobistości, w tym aktorzy, którzy zagrali w produkcji. Wśród nich znaleźli się m.in.: Katarzyna Warnke, Jacek Federowicz oraz Paweł Wilczak, który w filmie zagrał główną rolę.

Pawłowi na ściance towarzyszyła jego partnerka życiowa, Joanna Brodzik. Są w związku od wielu lat, jednak rzadko razem pokazują się publicznie. Z okazji premiery filmu "Pan T." postanowili zrobić wyjątek.

Co ciekawe, tym samym zdementowali krążące od dłuższego czasu plotki, dotyczące rzekomego kryzysu w ich związku!

Paweł Wilczak zaprezentował się w klasycznym garniturze. Joanna Brodzik natomiast założyła długą, szarą sukienkę z intrygującym dekoltem, w pasie przewiązaną czarnym paskiem.

Zobaczcie sami, jak się zaprezentowali! Bardzo się zmienili? 

Zobacz także: Katarzyna Warnke pozuje w łóżku. "Pani jest taka kobieca"!

Niedawno odbyła się premiera filmu dokumentalnego, pt. "Artyści przeciw nienawiści". Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, w tym Doda, która zaskoczyła wszystkich!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów