Jimmy Fallon przyjaźnił się z Spears i Timberlake'em. Spytano go o powód ich rozstania. Mina zdradza wiele

Emilia Klima 06.11.2017
Britney Spears, Justin Timberlake, Jimmy Kimmel
Fotografia: EAST NEWS/Youtube/Watch What Happens Live with Andy Cohen

To wyjątkowo dziwne wyznanie. 

Justin Timberlake i Britney Spears byli ukochaną parą Hollywood. Ich medialny związek przynosił ogromne zyski, a fani nie marzyli o niczym innym, jak o jeszcze głośniejszym ślubie gwiazd. Związek wokalistów trwał od 1999 roku do 2002 roku i zakończył się skandalem. 

Justin podobno porzucił ukochaną, ponieważ ta go zdradzała. O swoim złamanym sercu śpiewał w piosence "Cry Me a River", która z miejsca stała się hitem. W teledysku do niej wystąpiła aktorka do złudzenia przypominająca Britney. 

Dlaczego Britney Spears i Justin Timberlake się rozstali?

Związek Timberlake'a i Spears przeszedł już do historii, jednak o tych wydarzeniach nie zapomniały media, które nadal spekulują na temat tego, co tak naprawdę wydarzyło się w 2002 roku i gdzie leży prawda. 

W ostatnim odcinku "Watch What Happens Live" prowadzący Andy Cohen postanowił zapytać Jimmy'ego Fallona, wieloletniego przyjaciele Timberlake'a, o to, co wtedy się wydarzyło. Należy wspomnieć o tym, że panowie znają się właśnie od 2002 roku. Reakcja komika nie mogła być dziwniejsza. Fallon najpierw na chwilę zamilkł, a potem potwierdził jednym słowem "tak", że wie "o co poszło". Prowadzący starał się pociągnąć temat, jednak Fallon konsekwentnie unikał dalszych pytań. Ostatecznie jednak uchylił rąbka tajemnicy, przyznał, że wciąż o niej rozmawiają. 

Wciąż się spotykamy i spędzamy razem czas. Z Britney również. Poznaliśmy się współnie, na imprezie Super Bowl - powiedział. 

Fallon przyznał także, że nigdy nie myślał, że tych dwoje już na zawsze będzie razem. 

Kibicowaliście Timberlake'owi i Britney? ;)

EN_01185443_0336
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów