Jest pierwszy zwiastun serialu "39 i pół tygodnia". Musicie go zobaczyć

Sandra Banach 21.06.2019
"39 i pół tygodnia"
Fotografia: Instagram.com/39ipoltygodniatvn

Już jesienią tego roku będziemy mogli oglądać serial „39 i pół tygodnia”. Jest to kontynuacja popularnej produkcji „39 i pół”. Stacja TVN pokazała pierwszy zwiastun serialu.

„39 i pół tygodnia” to nowy serial TVN, który jest kontynuacją serialu „39 i pół” emitowanego w latach 2008-2009! Obyczajowo-komediowa produkcja opowiadała o perypetiach Darka Jankowskiego, którego zagrał Tomasz Karolak. O czym będzie kolejny sezon?

Pierwszy zwiastun „39 i pół tygodnia”

O fabule „39 i pół tygodnia wiemy coraz więcej! Nowy sezon na pewno będzie nawiązywał do pierwszej serii, ale zobaczymy także nowy wątek fabularny. Na portalu Wirtualne Media czytamy:

Tytuł nawiązuje do poprzedniej serii oraz do nowego wątku fabularnego: właśnie tyle życia pozostało głównemu bohaterowi od momentu postawienia diagnozy, którą pozna w pierwszym odcinku. Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. Bohater ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

„39 i pół tygodnia” – obsada i premiera serialu

Serial „39 i pół tygodnia” będziemy mogli oglądać na antenie TVN jesienią tego roku! Nie zostało jeszcze potwierdzone, czy produkcja będzie emitowana w telewizji, czy na platformie internetowej.

Do obsady „39 i pół tygodnia” powracają bohaterowie, których mogliśmy poznać w pierwszym sezonie serialu. Oprócz Tomasza Karolaka będziemy mogli oglądać Alana Andersza, Magdalenę Lamparską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Antoniego Królikowskiego, Lenę Kołakowską, Dorotę Deląg, Cezarego Kosińskiego, Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymałę, Maję Seklecką, Łukasza Konopkę, Bartka Kasprzykowskiego, Michała Koterskiego i Piotra Roguckiego.

My już nie możemy się doczekać pierwszego odcinka, a wy?

Zobacz także: Kolejny ślub wśród polskich piłkarzy. Piotr Zieliński stanął z ukochaną na ślubnym kobiercu

W czołgu siedzi pies i żołnierz.
Rozwiąż quiz

Oglądałeś serial "Czterej pancerni i pies"? Koniecznie sprawdź, jak dobrze go pamiętasz

W czołgu siedzi pies i żołnierz.

1. Jak wabi się pies Janka, jeden z członków załogi czołgu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów