Jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Gdy spotkała Deppa, zareagowała jak każda fanka

Emilia Klima 30.05.2017
Kaya Scodelario, Johnny Depp
Fotografia: Extra.tv/ONS

Okazuje się, że spotykanie swoich idoli na planie filmowym, to spore przeżycie dla młodych aktorek. 

Kaya Scodelario to brytyjska aktorka, która karierę zaczynała jako nastoletnia Effie w kultowym serialu "Skins". Obecnie ma już 25 lat i w branży filmowej radzi sobie całkiem nieźle. Udało się jej zdobyć angaż do najnowszej części "Piratów z Karaibów" ("Zemsta Salazara"). Tym samym dołączyła do grona takich aktorów jak: Johnny Depp, Orlando Bloom i Keira Knightley. Okazuje się, że dla młodej aktorki praca z Johnnym Deppem to spore przeżycie. Zwłaszcza, że aktor należy do jednych z jej większych idoli młodzieńczych lat. O pracę na planie "Piratów" została zapytana przez telewizję Extra.

To było szaleństwo. To aktor, którego podziwiałam przez tak długi czas. Chciałam zachować spokój i być profesjonalistką, podejść do tego na luzie, powiedzieć, okej, to zagrajmy scenę razem. Poznałam go wcześniej, więc jakoś mi się udało. Ale później wyszedł w charakteryzacji na Jacka Sparrowa i kompletnie oszalałam. Straciłam cały spokój - opowiedziała.

tumblr_mx4oqr6t3X1smcbm7o1_500

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

Brytyjka w filmie "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" wciela się w postać Cariny Smyth, genialnej pani astronom, z którą Jack Sparrow połączy siły, by odnaleźć Trójząb Posejdona. Aktorka w rozmowie z portalem Denofgeek.com przyznała, że od zawsze była wielką fanką sagi. Podziwiała nie tylko Deppa, ale też Keirę Knightley, która pojawiła się w pierwszej części przygód Jacka Sparrowa. Aktorka przyznała, że jej postać była dla niej bardzo inspirująca, gdy przygotowywała się do roli Cariny Smyth.

Pierwszą część "Piratów" oglądałam, gdy miałam 13 lat. Na początku Elizabeth zdaje się być mało interesującą księżniczką. W dalszej części filmu jej postać niesamowicie się rozwija, staje się "cool", uparta i nieustępliwa. Jest "bossem". Uwielbiałam to w niej. Oglądanie Keiry w tej roli było dla mnie bardzo inspirujące - przyznała.

Film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" w polskich kinach można oglądać od 26 maja 2017 roku. Widzieliście już? Wybieracie się? :-)

Obsada filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów