Jessica Simpson schudła 45 kg! Zdradziła, jak to zrobiła

Zuzanna Morska 26.09.2019
Jessica Simpson
Fotografia: instagram.com/jessicasimpson

Znana piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak prezentują się efekty!

Jessica Simpson to jedna z najbardziej znanych gwiazd światowego show-biznesu. Wokalistka ma na koncie wiele hitów, które sprawiły, że zdobyła wielu fanów. Prócz udanego życia zawodowego ma też wspaniałe życie prywatne.

Gwiazda jest mamą trojga dzieci. I choć spełnia się jako mama, trzy ciąże sprawiły, że przybyło jej nadprogramowych kilogramów. Zobaczcie, jak się z nimi uporała. Efekty są zdumiewające!

Jessica Simpson schudła 45 kg

Jessica Simpson postanowiła mocno wziąć się do pracy i przez ostatnie 6 miesięcy dążyła do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Aż trudno uwierzyć, że w tak krótkim czasie poczyniła takie kroki.

Simpson przytyła przez ciąże. Przed ostatnim porodem gwiazda ważyła prawie 110 kg. Zmotywowała się jednak do pracy i dzisiaj waży... 45 kg mniej!

Gwiazda przyznała, że ważny był dla niej ruch, ale też odpowiednia dieta. Dużo spacerowała, a wiele produktów, które sprawiały, że tyła, zastąpiła... kalafiorem! Dzięki temu w zaledwie 6 miesięcy schudła aż tyle.

Efekty zobaczycie poniżej.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                  

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów