Jessica Mercedes zaliczyła spektakularną wpadkę. Wszyscy podziwiali jej bieliznę

Hanna Skowron 25.04.2019
Jessica Mercedes
Fotografia: Instagram.com/jemerced

Ups! Chyba nie o taki efekt chodziło...

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Jessica Mercedes, pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Kiedy fotoreporterzy robili jej zdjęcia, sukienka spłatała jej figla. Po chwili wszyscy mogli podziwiać jej bieliznę.

Jessica Mercedes pokazała majtki przed pokazem mody

Jessica Mercedes jeszcze niedawno bawiła się na festiwalu Coachella. Mimo że od jej powrotu do kraju minęło niewiele czasu, blogerka zdążyła już wziąć udział w kilku warszawskich eventach. M.in. nie zabrakło jej na pokazie kolekcji Macieja Zienia, który miał miejsce w Łazienkach Królewskich.

Tego dnia Jessica postawiła na czarną sukienkę własnej marki Veclaim, która nagle pod wpływem porywistego wiatru zaczęła się unosić. Po chwili oczom wszystkich ukazały się jej białe majtki.

Blogerka porównała swoją wpadkę do kultowej sceny z filmu "Słomiany wdowiec" z udziałem Marilyn Monroe. Udowodniła, że ma do siebie dystans!

Wielkie wejście, czyli mój powrót na salon z klasą w stylu Marilyn Monroe... Najpierw się potknęłam, a później prawie pokazałam majtki. Super, kocham eventy i swoje szczęście. Jeszcze jakąś gafę mam popełnić? - napisała Jessica na Instastories.

Zobaczcie zdjęcia!

EN_01373667_0002
Fotografia: Tricolors/Eastnews
EN_01373645_0252
Fotografia: VIPHOTO/EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów