Jessica Biel i Justin Timberlake są parą od 10 lat. Aktorka zdradza receptę na trwały związek. Nieoczywista

Emilia Klima 13.07.2017
Justin Timberlake, Jesscia Biel
Fotografia: ONS

Jessica Biel zdradza, jaka,  jej zdaniem, jest tajemnica udanego i trwałego związku. 

Jessica Biel i Justin Timberlake zaczęli się spotykać w 2007 roku. W 2012 roku wzięli ślub, a trzy lata później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Siliasa. Uchodzą za wyjątkowo zgraną parę, a od kilku nawet kolorowe magazyny dały im spokój i porzuciły spekulacje o rzekomych zdradach i kryzysach. Para rzadko wypowiada się w mediach o swoim życiu prywatnym, Jessica postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w nowym numerze "Marie Claire".

Biel sposobu na trwały i udany związek upatruje w tym, jak bardzo są do siebie z mężem podobni. Po wieloma względami.

Wyznajemy takie same wartości, wierzymy w lojalność i szczerość. Lubimy się razem dobrze bawić. Interesują nas podobne rzeczy. Mamy też podobne podejście do kariery. Oprócz tego, w związku musisz być trochę samolubnym - stwierdziła.

Justin Timberlake, Jessica Biel
Fotografia: ONS

Metoda na związek idealny 

Zdaniem aktorki, by stworzyć trwały i zgodny związek wystarczy znaleźć osobę, z którą wszystko "kliknie".

Jeśli znajdziesz osobę, z którą dzielisz te same wartości i sposób patrzenia na świat, możesz czuć się, jakbyś wygrał zawody - stwierdziła. 

Jessica Biel i Justin Timberlake poznali się przez wspólnych znajomych, kiedy piosenkarz był tuż po zakończonym czteroletnim związku z Cameron Diaz. W jednym z późniejszych wywiadów gwiazdor wspomniał, że musiał bardzo długo namawiać aktorkę na randkę. Kiedy wreszcie się udało, stali się nierozłączni. W 2011 roku media wstrząsnęła informacja o rozstaniu. Już kilka miesięcy później zaczęli być jednak znów razem widywani, a Timberlake powiedział w wywiadzie, że Biel jest najważniejszą osobą w jego życiu. Rok po tych słowach byli już małżeństwem.

Justin Timberlake, Jessica Biel
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów