Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala! Jest pierwsze zdjęcie aktora. Jak się czuje?

Jerzy Stuhr uśmiechnięty w kurtce
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jerzy Stuhr po długim pobycie w szpitalu wrócił do domu! Jego córka pokazała pierwsze zdjęcie z ojcem. Jak czuje się aktor?

13 lipca w mediach pojawiła się informacja, że Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Miało się to wydarzyć w nocy z 12 na 13 lipca. Kilka dni później rodzina komentowała jego stan zdrowia, informując, że najbliższe dni będą kluczowe, jeżeli chodzi o jego zdrowie. Jak się okazuje, teraz wszystko powoli wraca do normy. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie aktora z jego córką Marianną. Według informacji podanych w poście, Jerzy Stuhr wrócił już do domu ze szpitala i ma się znacznie lepiej!

Zobacz także: Nowe informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Głos zabrał jego syn

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala! Jest pierwsze zdjęcie aktora z córką

Jerzy Stuhr od dawna ma poważne problemy ze zdrowiem. Jak podawała "Gazeta Wyborcza", do szpitala miał trafić z powodu udaru.

Rodzina nie potwierdziła, co tak naprawdę było powodem pobytu aktora w szpitalu. Teraz jednak podała informację, że Stuhr senior w końcu wrócił do domu.

Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu - powiedziała żona aktora, Barbara Stuhr, w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Także jego córka, Marianna Stuhr, opublikowała zdjęcie z tatą w mediach społecznościowych, pod którym poinformowała, że jej aktor jest już z rodziną. 

Jak dobrze pana widzieć!

Wspaniała wiadomość! Zdrowia panie Jerzy! 

Cieszę się bardzo z tego widoku - piszą uradowani fani Stuhra.

My też bardzo się cieszymy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Patrick Schwarzenegger to najstarszy syn Arnolda Schwarzeneggera. Przypomina znanego tatę? 

Uwielbiasz oglądać polskie filmy? Nasza rodzima kinematografia nigdy ci się nie nudzi? W takim razie ten quiz jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj rozpoznać film po jednym kadrze.

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów