Jennifer Lopez zaśpiewała na jednej scenie z córką. Fani nie kryją wzruszenia

Adrianna Kubiak 11.06.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: Instagram/@jlo

Córka Jennifer Lopez zdecydowanie odziedziczyła po mamie talent. Ich wspólny występ wzruszył fanów.

Jennifer Lopez niedawno zakończyła prace nad filmem „Hustlers", a w ostatni weekend wyruszyła w światową trasę koncertową. Artystka pomimo 50 lat wciąż nie zwalnia tempa. Nie zapomina jednak o rodzinie. Niedawno wystąpiła wraz z córką na jednej scenie. Fani są zachwyceni wspólnym występem.

Zobacz także: Wieniawa świadkiem napadu na Paradzie Równości! Jest komentarz gwiazdy

Jennifer Lopez zaśpiewała razem z córką

W miniony weekend ruszyła trasa koncertowa "It's My Party Tour". Podczas pierwszego koncertu Jennifer Lopez postanowiła zaskoczyć swoich słuchaczy. W trakcie występu artystka zaprosiła na scenę swoją 11-letnią córkę. Emme wraz z mamą zaśpiewała piosenkę "Limitless" z filmu "Teraz albo nigdy".

Rodzinny występ wzruszył fanów J.Lo. Słuchacze zachwyceni byli małą Emme, która wyglądała jak mała kopia mamy. Obie ubrały na scenę takie same kreacje.

Jennifer Lopez – nagranie z koncertu

Jennifer podzieliła się nagraniem z koncertu na Instagramie. Zachwytom nie było końca. Pod krótkim filmem internauci zamieścili wiele pozytywnych komentarzy. Nagranie skomentowały też koleżanki J.Lo - Reese Witherspoon i Zoe Saldana.

Niesamowite!

Co za głos!

Wszyscy płakaliśmy!

Zobacz także: Joanna Krupa chwali się coraz większym ciążowym brzuszkiem. Jest naprawdę duży!

Anna Kalczyńska to jedna z gwiazd TVN-u. Stacja istnieje już od ponad 20 lat! W tym czasie niektóre jej twarze bardzo się zmieniły.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów