Jennifer Lopez się zaręczyła!

Paulina Ermel 11.03.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: instagram.com/jlo

Wokalistka i jej ukochany podzielili się tą nowiną ze swoimi fanami. Pokazali też przepiękny pierścionek. Tylko spójrzcie na ten ogromny kamień!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od dwóch lat stanowią jedną z najgorętszych par w światowym show-biznesie. Wygląda na to, że ich związek kwitnie i już niebawem wokalistka, i były baseballista przypieczętują go małżeństwem! Rodriguez oświadczył się ukochanej i sam podzielił się radosną nowiną z fanami.

Jennifer Lopez się zaręczyła

Jennifer Lopez zaręczyła się Alexem Rodriguezem. 49-latka i jej 43-letni ukochany wrzucili do sieci jednakowe zdjęcia, które pokazują ich dłonie i ogromny pierścionek na palcu Jen. Alex opatrzył fotkę podpisem: "Powiedziała tak".

Zaledwie miesiąc temu para świętowała 2. rocznicę związku. Wówczas oboje również zamieścili w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i uroczo je podpisali. Alex podkreślił, że choć to dopiero 2 lata, ma wrażenie, jakby był z Jennifer od zawsze. Z kolei wokalistka i aktorka podziękowała Alexowi za to, że dzięki niemu czuje się bezpiecznie, stabilnie, a ostatnie dwa lata były pełne uśmiechu, przygód i miłości.

Warto dodać, że oboje wychowują dzieci z poprzednich związków - Jennifer dwoje 11-letnich bliźniąt ze związku z Markiem Anthonym, a z kolei Alex kilkunastoletnie córki.

Według nieoficjalnych źródeł para zaręczyła się podczas wakacji na Bahamach. Alex podarował Jennifer piękny pierścionek z ogromnym diamentem. Podoba wam się?

Znak zodiaku może powiedzieć o człowieku bardzo dużo. Poznajcie najbardziej lojalnych mężczyzn według znaku zodiaku. Im można zaufać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów