Sekret urody Jennifer Lopez jest banalny! Wiele z nas o tym zapomina

Katarzyna Leszczyńska 17.05.2018
Jennifer Lopez
Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez

Jennifer Lopez od lat wygląda promiennie i młodo. Choć wokalistka jest przed pięćdziesiątką, niejedna młoda dziewczyna może jej pozazdrościć urody.

Jennifer Lopez jest obecna w show-biznesie od wielu lat. Trzeba jednak przyznać, że choć kończy w tym roku 49 lat, urody może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Nadal wygląda młodo, pięknie, a jej cera promienieje. Okazuje się, że gwiazda ma specyficzne sposoby na dbanie o urodę.

Zobacz także: Jaki jest sekret urody Victorii Beckham? To produkt za 5 zł!

Jennifer Lopez przede wszystkim prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Jak widać, jego efekty są zachwycające. Piosenkarka nigdy nie zapomina o treningu i stara się zdrowo jeść. Przede wszystkim stosuje dietę wegetariańską. Stroni też od używek.

Nie piję kawy ani alkoholu, nie palę papierosów, bo mają straszny wpływ na skórę. Jem bardzo dużo warzyw: brukselek, brokułów i jarmużu. Unikam słońca i nie opalam się, prawie zawsze noszę okulary przeciwsłoneczne, bo to też źle wpływa na skórę twarzy i przyspiesza jej starzenie – mówiła JLO w jednym z wywiadów.

Okazuje się zatem, że wysypianie się może być kluczem do sukcesu, jednak to nie wszystko.

Sekret urody Lopez, o którym wiele kobiet zapomina

Okazuje się, że sekret urody Jennifer Lopez jest banalny. Artystka zawsze pamięta o codziennym nawilżaniu skóry i przede wszystkim – zmywaniu makijażu. Oczywiście wszystkie staramy się o tym pamiętać, jednak nie oszukujmy się – każdej z nas zdarzyło się usnąć w makijażu. Jeżeli jednak chcemy wyglądać jak Jennifer Lopez – lepiej zawsze stosować się do tej zasady. I pamiętać o codziennym nawilżaniu skóry.

Zobacz także: Kazali schudnąć Jennifer Lopez. Piosenkarka szybko ich zgasiła

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie błędy urodowe popełniamy każdego dnia:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów