17.05.2018 10:29

Sekret urody Jennifer Lopez jest banalny! Wiele z nas o tym zapomina

Jennifer Lopez od lat wygląda promiennie i młodo. Choć wokalistka jest przed pięćdziesiątką, niejedna młoda dziewczyna może jej pozazdrościć urody.

Jennifer Lopez

Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest obecna w show-biznesie od wielu lat. Trzeba jednak przyznać, że choć kończy w tym roku 49 lat, urody może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Nadal wygląda młodo, pięknie, a jej cera promienieje. Okazuje się, że gwiazda ma specyficzne sposoby na dbanie o urodę.

Zobacz także: Jaki jest sekret urody Victorii Beckham? To produkt za 5 zł!

Jennifer Lopez przede wszystkim prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Jak widać, jego efekty są zachwycające. Piosenkarka nigdy nie zapomina o treningu i stara się zdrowo jeść. Przede wszystkim stosuje dietę wegetariańską. Stroni też od używek.

"

Nie piję kawy ani alkoholu, nie palę papierosów, bo mają straszny wpływ na skórę. Jem bardzo dużo warzyw: brukselek, brokułów i jarmużu. Unikam słońca i nie opalam się, prawie zawsze noszę okulary przeciwsłoneczne, bo to też źle wpływa na skórę twarzy i przyspiesza jej starzenie – mówiła JLO w jednym z wywiadów. "

Okazuje się zatem, że wysypianie się może być kluczem do sukcesu, jednak to nie wszystko.

Sekret urody Lopez, o którym wiele kobiet zapomina

Okazuje się, że sekret urody Jennifer Lopez jest banalny. Artystka zawsze pamięta o codziennym nawilżaniu skóry i przede wszystkim – zmywaniu makijażu. Oczywiście wszystkie staramy się o tym pamiętać, jednak nie oszukujmy się – każdej z nas zdarzyło się usnąć w makijażu. Jeżeli jednak chcemy wyglądać jak Jennifer Lopez – lepiej zawsze stosować się do tej zasady. I pamiętać o codziennym nawilżaniu skóry.

Zobacz także: Kazali schudnąć Jennifer Lopez. Piosenkarka szybko ich zgasiła

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie błędy urodowe popełniamy każdego dnia:

Stosujesz codziennie krem nawilżający?

Autor: Katarzyna Leszczyńska