Jennifer Lopez pokazała siostry! Jedna z nich jest znaną dziennikarką

Jennifer Lopez w zielonym kostiumie tańczy na trawie
Fotografia: NBC/Ferrari Press/East News

Jennifer Lopez pokazała siostry! Młodsza jest znaną w Stanach Zjednoczonych dziennikarką.

Jennifer Lopez miała wielu partnerów. Doskonale znamy także jej dzieci, z którymi często publikuje zdjęcia na Instagramie, a niekiedy nawet występuje na scenie. Niewiele wiemy jednak o jej korzeniach, w tym także rodzeństwie. Okazuje się, że JLO ma dwie siostry, z którymi łączą ją bardzo zażyłe relacje. Obie siostry wspierają ją w jej karierze i każda z nich nawzajem motywuje się w życiu prywatnym i zawodowym. Zobaczcie sami, czym zajmują się siostry Jennifer Lopez!

Zobacz także: 51-letnia Jennifer Lopez pokazała na Instagramie, jak wygląda bez makijażu. Internauci: "Co za twarz!"

Jennifer Lopez pokazała siostry! Młodsza jest znana w Ameryce

Leslie i Linda - tak mają na imię siostry Jennifer Lopez.

Linda jest młodsza, jednak to ją Amerykanie doskonale kojarzą. Jest bowiem dziennikarką. Współpracowała z "E! News" i prowadziła program ABC "America This Morning". To właśnie z nią Jennifer najczęściej chodzi na siłownię i spędza sporo czasu.

Starsza z sióstr, Leslie, trzyma się raczej na uboczu, a na pewno nie stara się zdobyć popularności. Uczy w szkole społecznej na Bronksie i ma wykształcenie muzyczne. 

Patrząc na to zdjęcie, widać, że siostry mają bardzo zażyłe relacje. Na fotografii nie zabrakło też ukochanego JLO, Alexa Rodrigueza. 

Zobacz także: Julia Wieniawa na zdjęciu z siostrą i babcią. Już wiemy, po kim odziedziczyła urodę!

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów