Narzeczony zdradził Jennifer Lopez? Wokalistka w końcu komentuje sprawę!

Paulina Ermel 12.04.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: instagram.com/jlo

Od dawna pojawiają się doniesienia o tym, że Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez. Gwiazda w końcu odniosła się do plotek!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to jedna z najbardziej uroczych par w światowym show-biznesie. Wokalistka i były baseballista są razem 2 lata i niedawno ogłosili zaręczyny! Sportowiec oświadczył się ukochanej na egzotycznych Bahamach.

Wygląda na to, że nie wszyscy cieszą się szczęściem zakochanych. Od jakiegoś czasu pojawiają się bowiem doniesienia, że Alex zdradził Jennifer niedługo przed zaręczynami. Wokalistka zdaje się nic sobie z tego nie robić i właśnie po raz pierwszy skomentowała te doniesienia.

Jennifer Lopez o zdradzie narzeczonego

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Alex miał zdradził Jennifer z byłą modelką "Playboya". To właśnie Zoe Gregory przyznała, że sportowiec wysyłał jej niemoralne propozycje, będąc już z Lopez.

Do tych doniesień swoje trzy grosze dorzucił wieloletni kolega Rodrigueza, Joe Caneseco, który twierdzi, że Alex zdradza JLo z jego byłą żoną.

Do tej pory zarówno baseballista, jak i wokalistka nie komentowali tych doniesień. W końcu jednak Jennifer postanowiła skomentować tę sprawę w jednym z radiowych wywiadów. W rozmowie w The Breakfast Club powiedziała:

Wiem, jaka jest prawda, wiem kim on jest i wiem kim ja jestem. Nie pozwolę na to aby inni ludzie wchodzili z butami w nasze życie i dawali mi rady na temat mojego związku. Ja najlepiej wiem, jaki jest nasz związek!

Myślicie, że plotki teraz ucichną?

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów