Jennifer Lopez nie chce dać koncertu w Sylwestra. Wybrała inne miejsce na otwarcie szampana

Mateusz Patyk 22.12.2016
Jennifer Lopez
Fotografia: East News

Wykonawczyni hitu "Let's Get Loud" tym razem nie będzie hucznie imprezować. Postanowiła nacieszyć się rodziną w kameralnym gronie.

Milion dolarów. Według portalu Celebuzz.com właśnie tyle mogła zarobić Jennifer Lopez występując w klubie E11even w Miami podczas sylwestrowej zabawy. Jednak wokalistka ma inne plany. Ustalony na 31 grudnia koncert nie odbędzie się, bo J.Lo wybrała na ten dzień swoją rezydencję i towarzystwo najbliższych osób. W oświadczeniu przesłanym magazynowi "People" menedżer gwiazdy Benny Medina wyjaśnił, że chodzi o powody osobiste. Trwają rozmowy z właścicielami klubu na temat przełożenia występu w bliżej nieokreślonej przyszłości.

To był szalony rok, a ona w końcu wróciła do swojego nowego domu. Ostatnie sześć miesięcy spędziła na planie "Uwikłanej" w Nowym Jorku, a potem występowała w Vegas. Teraz jest po prostu szczęśliwa z przebywania w domu i spędzania tego czasu z rodziną - powiedziało źródło związane z Jennifer Lopez w rozmowie z magazynem "People".

Kobieta pracująca

Matka dwójki dzieci do tej pory musiała dzielić swoje życie prywatne z obowiązkami zawodowymi. W tym roku regularnie koncertowała w Las Vegas, jednocześnie kończąc zdjęcia do drugiego sezonu hitowego policyjnego serialu. Ostatnie show w mieście neonów i hazardu dała 17 grudnia. W 2017 roku piosenkarka ma zamiar nadal tam cyklicznie występować. Widzowie niedługo zobaczą ją w musicalu na żywo dla telewizji NBC "Bye Bye Birdie". Jest też w trakcie nagrań do hiszpańskojęzycznej płyty ze swoim byłym mężem, Marciem Anthonym.

Plan B

Zastępstwo za 47-letnią Jennifer Lopez nie jest jeszcze ustalone. Klub ma zamiar ogłosić wkrótce nazwisko nowego wykonawcy. Wiadomo jednak, że bilety wstępu na sylwestrową imprezę nie będą tanie. Jak można przeczytać na stronie Blog.wenn.com, każdy, kto chce przywitać nowy rok w towarzystwie śpiewającej gwiazdy musi zapłacić 500 dolarów. A ci, którzy w USA wybiorą spędzanie Sylwestra w domu, będą mogli odliczać sekundy do północy z J.Lo dzięki nagranemu wcześniej koncertowi w trakcie trwania telewizyjnego programu "New Year's Eve with Carson Daly".

Jennifer Lopez
Fotografia: www.giphy.com
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów