Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem dla pieniędzy?! "Jen wie, że ten ślub zrobi jej dobrze"

Jennifer Lopez i Alexander Rodriguez w białych strojach
Fotografia: Instagram/Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem dla pieniędzy? Zaskakujące doniesienia znajomego pary! Czy są w stanie aż tak udawać?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieli bardzo romantyczne zaręczyny na plaży. Gdy wydawało się, że są piękną parą, w mediach pojawiły się informacje o problemach w ich związku. Podczas, gdy oni planują bajeczny ślub i huczne wesele, dotarły do nas informacje o romansach Rodrigueza. Teraz media donoszą, że ich związek jest tylko na pokaz, a tak naprawdę nie ma między nimi chemii. Ponoć oboje traktują ten związek jako układ wyłącznie dla pieniędzy.

Zobacz także: Narzeczony zdradził Jennifer Lopez? Wokalistka w końcu komentuje sprawę!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem dla pieniędzy?!

Najnowsze plotki o ich związku pojawiły się w serwisie "Radar Online". Z dziennikarzami portalu rozmawiał informator, który dobrze zna JLo i jej narzeczonego. 

Jak donosi osoba z otoczenia pary, Lopez i Rodriguez traktują swój związek jako układ. Chcą być "power couple", żeby zarabiać na swojej relacji, która korzystnie wpływa na wizerunek każdego z nich.

Ta relacja to raczej związek dwóch umysłów, niż romans stulecia. Oboje odnoszą niesamowite sukcesy, mają gigantyczne fortuny i Jennifer uwielbia to, że są tak wpływowymi osobami. Może nie tworzą romantycznej relacji, ale jen wie, że ten ślub zrobi jej dobrze - powiedział informator "Radar Online".

Jak myślicie? Czy ich związek naprawdę wygląda na "ustawioną relację"?

Zobacz także: Jennifer Lopez nie pokazuje zdjęć dzieci. Teraz zrobiła wyjątek. Bliźniaki mają już 9 lat. Jak wyglądają?

Niektóre gwiazdy są obecne w show-biznesie od wielu lat. Dotyczy to aktorów i muzyków, ale również dziennikarzy, modelki i wielu innych znanych osób. Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów