Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyprawili przyjęcie zaręczynowe!

Malwina Wasilewska 30.09.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: instagram.com/jlo

Para ma powody do radości. Zobaczcie najnowsze zdjęcia zakochanych!

Informacja o zaręczynach Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wywołała ogromne poruszenie w mediach. Ostatnio para pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia zaręczynowego. Zachwyceni internauci życzą im wszystkiego dobrego!

Przyjęcie zaręczynowe Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez jeszcze nigdy nie wyglądała tak promiennie jak teraz. To z pewnością zasługa miłości. Ostatnio para miała 2 powody do świętowania - kolejną rocznicę związku i zaręczyny. Z tej okazji zakochani wyprawili huczną imprezę, na którą zaprosili najbliższą rodzinę i przyjaciół. Tego wieczoru Alex nie odstępował Jennifer na krok. Ich zdjęcia zrobiły furorę na Instagramie.

Ostatnią noc spędziliśmy na świętowaniu z rodziną i przyjaciółmi – napisał Alex na Instagramie.

Trzeba przyznać, że wyglądają na bardzo szczęśliwych. Przypomnijmy, że na razie nie jest znana data ślubu. W jednym z wywiadów Jennifer zdradziła tylko, że wydarzenie najprawdopodobniej będzie miało miejsce w 2020 roku. My już nie możemy się doczekać, a wy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów