Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Zobaczcie, co podarował jej narzeczony!

Zuzanna Morska 25.07.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: instagram.com/jlo

Artystka 24 lipca obchodziła urodziny. Zobaczcie, co podarował jej przyszły mąż. Taki prezent robi wrażenie!

Jennifer Lopez to jedna z największych gwiazd światowego show-biznesu. Jej koncerty przyciągają tysiące fanów. I nic dziwnego, w końcu artystka robi niezwykłe show! Ponadto wokalista gra też w filmach. Już niebawem w kinach pojawi się produkcja "Hustlers" z jej udziałem.

24 lipca JLo obchodziła 50. urodziny. Patrząc na jej kondycję i urodę aż trudno uwierzyć, że ma tyle lat. Jen świętowała urodziny we właściwym sobie stylu. W dodatku od narzeczonego dostała prezent, który zapamięta na długo...

Jennifer Lopez dostała od narzeczonego drogi prezent na urodziny

Narzeczony Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, wiedział, co zrobić, aby piosenkarka zapamiętała swoje okrągłe urodziny na długo. Najpierw baseballista zorganizował jej przyjęcie, na którym wręczył jej największą kartkę urodzinową na świecie. W sieci zamieścił też urocze nagranie, na którym występuje on, Lopez, a także czwórka ich dzieci.

Na tym nie koniec. Sportowiec uwielbia rozpieszczać swoją ukochaną, dlatego najlepsze zostawił na koniec. Co podarował Jennifer Lopez na 50. urodziny? Gwiazda dostała od Rodrigueza... porsche! A dokładnie model 911 GTS, za który musiał zapłacić ok. 0,5 mln złotych!

Samochód czekał na Lopez przed domem. Kiedy tylko wokalistka zobaczyła swój prezent z wielką kokardką na masce, od razu do niego wskoczyła i przejechała się po okolicy.

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów