Sposób na sylwetkę Jennifer Lopez. Jak wygląda trening 50-letniej artystki?

Adrianna Kubiak 28.06.2019
Jennifer Lopez
Fotografia: Wiese/Facetoface/EastNews

Jak osiągnąć sylwetkę niczym J. Lo? Przygotujcie się na ciężki trening. Gwiazda właśnie zdradziła sekret swojej idealnej sylwetki.

Jennifer Lopez to artystka, która ma nie tylko niesamowity talent, ale również jedno z najseksowniejszych ciał w świecie show-biznesu. Niedawno piosenkarka zdradziła, jak pracuje nad wyrzeźbieniem figury. Trzeba przyznać, że gwiazda nie boi się zmęczyć, ale najlepszą motywacją są efekty, które widać już od pierwszego spojrzenia.

Zobacz także: Dorota Szelągowska na nocnej imprezie! Gwiazda TVN cieszy się z wychodnego

Idealne ciało Jennifer Lopez

Piosenkarka mimo upływu lat wygląda coraz lepiej. 50-letnia artystka może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu, jędrnymi pośladkami i umięśnionymi nogami. Nic jednak nie przychodzi ot tak. Artystka ciężko pracuje nad swoją figurą i kondycją. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom ciało piosenkarki od lat jest wyznacznikiem kobiecości i seksapilu.

Ciężki trening Jennifer Lopez

Obłędne ciało Jennifer to efekt ciężkich treningów. Artystka pod okiem specjalistów wykonuje morderczą serię ćwiczeń. Jak wygląda typowy trening?

Niedawno siłownia, na którą uczęszcza gwiazda, opublikowała filmik, na którym Jennifer wraz ze swoim partnerem Alexem Rodriguezem wykonują ćwiczenia. Piosenkarka swój trening zaczyna od porządnej rozgrzewki, a następnie przechodzi do ćwiczeń, które kończy masażem i wizytą w kriokomorze. Choć ćwiczenia nie należą do najłatwiejszych, seksowne ciało J. Lo jest najlepszą motywacją do rozpoczęcia przygody z siłownią.

Zobacz także: Kinga Rusin opowiedziała o tym, co tak naprawdę łączy ją z Markiem Kujawą!

Mateusz i Paulina postawili na tradycyjne imię dla swojego synka. Te gwiazdy poszły jednak w zupełnie innym kierunku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów