Jennifer Lawrence się zaręczyła! I to po... 8 miesiącach związku!

Paulina Ermel 07.02.2019
Jennifer Lawrence
Fotografia: Stephen Lovekin/BEI/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Amerykańska aktorka została przyłapana przez fotoreporterów z ogromnym pierścionkiem na palcu. Kim jest wybranek jej serca?

Jennifer Lawrence zaręczyła się ze swoim ukochanym! 28-letnia aktorka powiedziała "tak" i już niebawem zostanie żoną. Kto jest wybrankiem serca pięknej Jen?

Gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym Cookiem Maroneyem. I choć są nierozłączni i wyglądają na bardzo zakochanych, informacja nieco zaskoczyła jej fanów. Wszystko przez to, jak szybko potoczyła się ta relacja.

Jennifer Lawrence się zaręczyła

Jennifer Lawrence pierwszy raz pokazała się z publicznie z Cookiem Maroneyem w czerwcu 2018 roku. Rzeczniczka aktorki potwierdziła, że para zaręczyła się po zaledwie 8 miesiącach związku! Zakochani zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas jednej z ostatnich randek w restauracji. I to właśnie na zdjęciach z tego wydarzenia widać na palcu Jennifer ogromny pierścionek.

Kim jest ukochany Lawrence? To 34-letni Cooke Maroney, który nie ma nic wspólnego z branżą filmową. Narzeczony aktorki zajmuje się bowiem handlem dziełami sztuki i jest dyrektorem galerii sztuki Gladstone. Jeżeli para się pospieszy jeszcze w tym roku będziemy mogli obejrzeć ich na ślubnym kobiercu.

EN_01347663_0002
Fotografia: Eastnews

W 2018 roku odbył się jeden z najbardziej bajkowych ślubów na świecie! Pamiętacie jeszcze moment, w którym książę Harry i Meghan Markle zostali małżeństwem? Przypominamy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów