Jennifer Lawrence i Adele szaleją w gejowskim klubie! Zobaczcie wideo!

Jennifer Lawrence i Adele
Fotografia: Twitter.com - screen

Wiedzieliście, że gwiazdy się przyjaźnią?

Adele i Jennifer Lawrence były ostatnio widziane na hucznej imprezie w Nowym Jorku, podczas której piły, śpiewały i tańczyły. Gwiazdy imprezujące razem na imprezie w klubie gejowskim to widok jedyny w swoim rodzaju. Nagranie z ich udziałem podbija internet.

Adele i Jennifer Lawrence na imprezie w klubie gejowskim

Do tej pory niewiele osób wiedziało o tym, że Jennifer Lawrence i Adele są przyjaciółkami. Wszystko stało się jasne dopiero po tym, jak w sieci pojawiły się nagrania z imprezy w jednym z nowojorskich klubów gejowskich.

Obie panie tańczyły, piły i szalały na parkiecie. Ale to nie wszystko! W pewnym momencie Adele weszła na scenę, przedstawiła się i zaczęła mówić do publiczności. Wyznała, że Jennifer niedawno się zaręczyła, a ona poza śpiewaniem zajmuje się siedzeniem w domu i wychowywaniem dziecka. 

Jak można się domyślać, ich obecność w klubie wywołała spore poruszenie. Publiczność była zachwycona. Już na pierwszy rzut oka widać, że Jennifer i Adele doskonale czują się w swoim towarzystwie...

W 2018 roku odbył się jeden z najbardziej bajkowych ślubów na świecie! Pamiętacie jeszcze moment, w którym książę Harry i Meghan Markle zostali małżeństwem? Przypominamy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów