Baby z "Dirty Dancing" pokazała córkę. To wyjątkowo śliczna dziewczyna

Anna Respondek 04.10.2018
Jennifer Grey
Fotografia: Mary Evans Picture Library/EAST NEWS

Jennifer Grey zdjęciem córki pochwaliła się na Instagramie. 

Jennifer Grey zasłynęła rolą Baby w kultowym już filmie "Dirty Dancing". Niestety jej kariera po produkcji nie rozwinęła się tak, jak wszyscy przypuszczali. Aktorka zdecydowała się na operację plastyczną nosa, która zdecydowanie zmieniła jej rysy twarzy. Fani filmu nie mogli rozpoznać ukochanej Baby, a co za tym idzie producenci nie chcieli zatrudniać jej do dużych produkcji. 

Jennifer Grey z "Dirty Dancing"pochwaliła się zdjęciem córki

Gwiazda nie zrezygnowała z aktorstwa, jednak przestała być pierwszoligową gwiazdą. Pomimo tego wierni fani wciąż śledzą jej karierę i bardzo często odwiedzają jej profile na serwisach społecznościowych. Grey na Instagramie często chwali się udanym życiem rodzinnym. Ostatnio jedno z jej zdjęć wzbudziło wyjątkowe zainteresowanie. Jennifer postanowił pochwalić się zdjęciem córki.

Stella Gregg ma 16 lat i już można powiedzieć, że jest wyjątkowo ładną dziewczyną. Na zdjęciu wygląda promiennie i naturalnie, co w obecnych czasach nie jest tak często spotykane. Fani Grey zachwycili się urodą jej córki, czego wyraz dali w pochlebnych komentarzach.

Zapiera dech w piersiach!

Jest taka piękna. Naturalna, słodka i elegancka! - pisali.

Stella stawia pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Niedawno wystąpiła u boku taty Clarka Gregga w filmie "Agenci T.A.R.C.Z.Y."

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy uwielbiają być oryginalne. Właśnie dlatego stawiają na wyjątkowo nietypowe imiona:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów