Rozstali się 2 lata temu. Affleck ma nową dziewczynę, a Garner pierwszy raz komentuje sytuację. To smutne słowa

Anna Respondek 21.11.2017
Jennifer Garner i Ben Affleck
Fotografia: ONS

Te słowa mogą zaboleć. 

Jennifer Garner i Ben Affleck pobrali się w 2005 roku. Przez 10 lat tworzyli udany związek, z którego mają troje dzieci 11-letnią Violet, 8-letnią Seraphinę i 5-letniego Samuela. W mediach od dłuższego czasu pojawiały się plotki na temat kryzysu związanego ze zdradami Afflecka. Przypuszczenia potwierdziły się w 2015 roku, kiedy to para zdecydowała się na separację. 

Od tamtego czasu minęły dwa lata, jednak wygląda na to, że Jennifer Garner nadal nie pogodziła się z rozpadem małżeństwa. W ostatnim wywiadzie dla News.com.au w wyjątkowo szczerych słowach powiedziała, jak czuje się z całą tą sytuacją. 

Nie wybrałam takiego losu dla siebie czy dla moich dzieci. Nie wybrałam bycia singielką czy tego, że znajdę się w takiej sytuacji. To jest coś, przez co trzeba przejść - wyznała. 

Affleck znacznie szybciej przebolał tą stratę, ponieważ od lipca 2017 roku spotyka się z producentką programu "Saturday Night Live" Lindsay Shookus. Jak przyznała Jennifer, ją również znajomi starają się umawiać na randki, jednak nie jest tym zainteresowana. 

Nie byłam na randce i nie jestem nimi zainteresowana. Znajomi chcą mnie umawiać, ale ja wtedy mówię "Nie, dzięki" - wyjaśniła. 

Para stara się wspólnie wychowywać dzieci i ze względu na nie utrzymywać dobre stosunki. Ostatnio cała rodzina wspólnie spędziła Święto Dziękczynienia. 

Myślicie, że już nigdy do siebie nie wrócą? 

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów