Aniston po rozstaniu z mężem znalazła pocieszenie w ramionach byłego? Nie tego, o którym myślicie

Anna Respondek 16.02.2018
Jennifer Aniston
Fotografia: EAST NEWS

Jennifer Aniston zna się z aktorem od lat. Teraz chętnie korzysta z jego pomocy. 

Jennifer Aniston przechodzi obecnie bardzo trudny czas. Jak można było przeczytać w oficjalnym oświadczeniu, aktorka rozstała się z mężem Justinem Therouxem. Decyzję o rozwodzie para podjęła pod koniec 2017 roku. 

Zobacz także: Czy Aniston i Pitt znowu będą razem? Fani podejrzewają spisek

Choć media i fani spekulują o możliwości powrotu Aniston do Brada Pitta, to według źródła portalu Radaronline.com aktorka zdecydowała się poszukać pocieszenia w ramionach innego byłego. To znany hollywoodzki aktor, Gerard Butler

Jennifer zwróciła się do Gerarda, ponieważ jej związek z Justinem się zakończył. Wygląda na to, że chce zapełnić pustkę, jaką zostawił po sobie Justin - twierdzi informator. 

W styczniu Butler w programie Andy'ego Cohena został zapytany o to, która z aktorek, Aniston czy Jolie, lepiej całuje. Choć pytanie mocno go zmieszało, wykazał się lojalnością w stosunku do Jennifer Aniston. Według informatora ma to związek z rozpadem związku aktorki.

To nie przypadek, że w momencie, w którym małżeństwo Aniston się rozpadło, Butler publicznie powiedział coś takiego. Jennifer jest wzruszona tym, że Gerard pokazał, że ma w nim wsparcie. Jasno powiedział jej, że wcześniej nie było dobrego czasu na związek, ale teraz jest w stanie się zaangażować - dodaje. 

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy, czy to kolejna plotka o gwiazdach wyssana z palca? 

Zobacz także: Aniston komentuje możliwość powrotu "Przyjaciół"

butler
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów