Jennifer Aniston zabrania w domu mężowi jednej rzeczy. Podziwiamy jego wytrwałość

Emilia Klima 02.06.2017
Justin Theroux, Jennifer Aniston
Fotografia: East News

Justin Theroux wyznał, czego pod żadnym pozorem nie może robić w obecności swojej żony, Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston i Justin Theroux to jedna z najbardziej lubianych showbiznesowych par w Ameryce. Fani aktorce wybaczyli nawet to, że nie jest już żoną Brada Pitta ;) Każda informacja z ich życia prywatnego jest bardzo pożądana i od razu analizowana na wszelkie możliwe sposoby przez media. Tym bardziej, że aktorka bardzo chroni swojej prywatności i o mężu w mediach nie opowiada prawie w ogóle. Prędzej to Justinowi się coś wymsknie. Na jego obronę - często są to rzeczy związane z pracą.

Tak właśnie stało się, kiedy aktor był gościem programu "Good Morning America". Justin Theroux jest gwiazdą serialu "Leftovers", który właśnie zbliża się do swojego wielkiego finału. Okazuje, że ogromną fanką produkcji jest Jennifer Aniston. Aktorka ogląda serial z tak wielkim zaangażowanie, że zabroniła mężowi mówić cokolwiek o rozwoju akcji.

Jest wielką fanką serialu, nie chcę żadnych spoilerów. Nie chce nawet ćwiczyć ze mną dialogów, mam zakaz uczenia się kwestii na głos w naszym domu - wyznał aktor.

Podejrzewamy, że przestrzeganie tej reguły, co właściwie sprowadza się do zakazu rozmawiania o swojej pracy, musi Justina sporo kosztować. Z drugiej strony, nie o takich "zakazach" w małżeństwach słyszeliśmy, Jen nie jest chyba jeszcze taka najgorsza ;-)

Justin Theroux, Jennifer Aniston
Fotografia: East News
Justin Theroux, Jennifer Aniston
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów