Jennifer Aniston topless na okładce "Harper's Bazaar"!

Hanna Skowron 07.05.2019
Jennifer Aniston
Fotografia: Xavier Collin/Image PrAgency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Aż trudno uwierzyć, że aktorka skończyła 50 lat! Jak się prezentuje?

Jennifer Aniston to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Gwiazda największą sławę zdobyła grając Rachel w serialu "Przyjaciele". Dzisiaj występuje w wielu filmach pełnometrażowych i zachwyca swoich fanów.

Aktorka wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego wydania magazynu "Harper's Bazaar". Zobaczcie, jak prezentuje się na gorących fotografiach, które wykonał Alexi Lubomirski!

Jennifer Aniston topless

Jennifer skończyła niedawno 50 lat, a wygląda jakby miała przynajmniej połowę mniej! Co więcej, aktorka uwielbia swoje ciało i nie zamierza go ukrywać tylko ze względu na wiek.

O takim podejściu świadczy m.in. sesja zdjęciowa, którą wykonał jej brytyjski fotograf Alexi Lubomirski. Zdjęcia Jen trafiły na okładkę "Harper's Bazaar" i ozdobiły środek najnowszego numeru magazynu.

Na jednym ze zdjęć gwiazda występuje topless! Sesji towarzyszył wywiad, w którym Jen podkreśliła: "Nasze ciała są piękne, i myślę, że celebrowanie ich i czucie się w nich komfortowo - bez względu na to, w jakim jesteś wieku - jest ważne. Nie powinno być wokół tego żadnego rodzaju wstydu czy dyskomfortu".

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów