Jennifer Aniston nie mogła wytrzymać w małżeństwie z Therouxem? "Był prawdziwym koszmarem"

Anna Respondek 28.03.2018
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS

Znajomi gwiazdy ujawnili, co o małżeństwie opowiadała Aniston. W trudnych chwilach pomagała jej wierna przyjaciółka. 

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się na początku 2018 roku. Gwiazdy wydały oficjalne oświadczenie, w którym zapewniły o łączącej ich przyjaźni i potwierdziły rozpad związku małżeńskiego. 

Zobacz także: Angelina Jolie w mocnych słowach skomentowała rozstanie Anston i Therouxa

Od tego czasu minęło kilka miesięcy i Aniston regularnie łączona jest z kolejnymi mężczyznami. Fani aktorki wierzą w to, że ich idolka wróci do Brada Pitta, z którym stworzy szczęśliwy związek. Podejrzewano nawet, że Aniston i Pitt będą mieli dziecko.  

Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne informacje na temat związku Aniston z Therouxem. Wygląda na to, że ich małżeństwo było burzliwe i nie do końca szczęśliwe. Jak ujawnili znajomi aktorki w rozmowie z "Life&Style", Jennifer opowiadała im, że relacja z Justinem była koszmarem.

Kłócili się całymi tygodniami. Jennifer wiele razy uciekała od męża do swojej przyjaciółki Courteney Cox, bo Justin, jak sama przyznała, był prawdziwym koszmarem. Ona zawsze ją wspierała i radziła jej, jak poradzić sobie z zachowaniem Justina, ale nic nie pomagało. Najgorsze było dla niej patrzenie, jak Justin zaczynał flirtować z jej koleżankami - zdradzili. 

Dodatkowo Aniston w związku z Therouxem czuła się bardziej samotna niż wtedy, kiedy była singielką. Wygląda na to, że w takiej sytuacji rozstanie było jedynym wyjściem. 

Zobacz także: Aniston i Theroux nigdy nie byli małżeństwem. Zagraniczne media ujawniają dowody

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów