Jennifer Aniston po raz pierwszy skomentowała rozstanie z mężem. To mu się nie spodoba

Anna Respondek 02.08.2018
Uśmiechnięta Jennifer Aniston
Fotografia: EAST NEWS

Aniston świetnie radzi sobie jako singielka!

Jennifer Aniston jakiś czas temu na nowo musiała poukładać swoje życie. Rozstała się z mężem Justinem Therouxem po zaledwie kilku latach małżeństwa. Wygląda jednak na to, że świetnie radzi sobie jako singielka i cieszy się życiem i kolejnymi projektami filmowymi.

Jennifer Aniston skomentowała rozstanie z mężem

Gwiazda rzadko komentuje swoje życie prywatne. Tym razem jednak postanowiła udzielić szczerego wywiadu, w którym odniosła się do nieudanego małżeństwa. Z wywiadu dla "In Style" możemy dowiedzieć się, że wcale nie cierpi po rozstaniu. 

To naprawdę szalone. Te wszystkie nagłówki: „Jen nie potrafi utrzymać faceta”, albo „Jen nie chce dziecka, bo egoistycznie poświęciła się karierze”. Albo te, w których mowa o moim złamanym sercu i smutku. Z całym szacunkiem, ale nie mam złamanego serca. To po pierwsze. Po drugie, to wszystko bezmyślne założenia - podkreśliła.

Aniston skomentowała również swoje plany macierzyńskie i przyznała, że ma problemy natury zdrowotnej, dlatego wszelkie komentarze są wyjątkowo niestosowne. 

Nikt nie wie co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie. Wywiera sie presje na kobietach, każe im się być matkami, a jeśli nie są, dopada je łatka "uszkodzonego dobra". Może moim celem na tej planecie nie jest rozmnażanie. Może mam do zrobienia wiele innych rzeczy – dodała.

To naprawdę mocny przekaz. 

Zobacz także: Angelina Jolie skomentowała rozstanie Aniston z mężem. To bardzo mocne i przykre słowa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów