Jennifer Aniston rozstała się z mężem. "Decyzję podjęliśmy wspólnie". Media spekulują o powodzie

Katarzyna Leszczyńska 16.02.2018
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS

Jennifer Aniston i Justin Theroux byli parą przez 7 lat. Teraz podjęli decyzję o rozstaniu.

O tym, że w małżeństwie Jennifer Aniston i Justina Theroux nie dzieje się najlepiej, media spekulują już od dawna. Bliski przyjaciel pary nawet ostatnio zdradził, że aktorka przeczuwa, że jej mąż chce złożyć papiery rozwodowe. Okazało się, że w tych plotkach jest dużo prawdy. „Us Weekly” poinformował, że 15 lutego para oficjalnie ogłosiła separację.

Zobacz także: Tych urodzin Jennifer Aniston nie będzie dobrze wspominała. Jej mąż przygotował niemiłą niespodziankę

Informację o decyzji, jaką podjęli Aniston i Theroux, ogłosiła rzeczniczka Jennifer. Okazuje się, że zdecydowali się podjąć ją wspólnie pod koniec ubiegłego roku i rozstali się polubownie, jednocześnie pozostając przyjaciółmi. Zdecydowali się poinformować o tym fakcie fanów ze względu na liczne spekulacje, które zaczęły pojawiać się w mediach.

By uniknąć dalszych spekulacji postanowiliśmy ogłosić separację. Decyzję podjęliśmy wspólnie pod koniec roku. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i choć rozstajemy się jako para, mamy nadzieję na kontynuowanie przyjaźni – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Para tworzyła udany związek przez 7 lat. Zaręczyli się w 2012, a w 2015 roku zaskoczyli wszystkich biorąc sekretny ślub. Wśród internautów już pojawiły się spekulacje odnośnie tego, czy decyzja Aniston o rozstaniu ma coś wspólnego z rozpadem małżeństwa Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wielu fanów aktorki chciałoby, żeby losy jej i największego hollywoodzkiego amanta znów się zeszły. Te informacje jednak jak na razie nie są potwierdzone.

Zobacz także: Jolie i Aniston po raz pierwszy od lat na jednej imprezie. Reakcja Jennifer? „To musiało być straszne dla Angeliny”

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów