Jennifer Aniston popłakała się na wizji. Co sprawiło, że ogarnęły ją takie emocje?

Julita Buczek 12.12.2019
Jennifer Aniston
Fotografia: Ian West/Press Association/East News

Znana aktorka Jennifer Aniston popłakała się w studiu "Ellen’s Greatest Night of Giveaways", kiedy usłyszała wzruszającą historię jednej z rodzin.

Jennifer Aniston była niedawno gościem programu "Ellen’s Greatest Night of Giveaways", który jest specjalnym wydaniem popularnego talk-show. 

Program polega na spełnianiu marzeń widzów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. W ostatnim programie została przedstawiona historia bezrobotnego wdowca, który wychowuje dwie córki.

Jennifer Aniston płacze w programie Ellen DeGeneres

W programie popularnej prezenterki telewizyjnej pojawiło się nagranie nastoletniej Elyse Kimball, która opowiedziała o swoim ojcu. Z historii przedstawionej przez dziewczynę wynikało, że mężczyzna stracił żonę, która zmarła na raka. Obecnie jest bezrobotny i opiekuje się dwoma córkami.

Jest wszystkim, co mam. Jest moim życiem. Jest ze mną w złych i dobrych chwilach. Chciałabym mu coś ofiarować. Dać coś, na co tak zasługuje, ale bez waszej pomocy nie dam rady - mówiła przez łzy dziewczynka.

Aniston w trakcie oglądania nagrania popłakała się. Jak można było zobaczyć, emocje wzięły górę jeszcze bardziej, kiedy w programie na żywo pojawił się ojciec z dwoma córkami. Kiedy rodzina była w studiu nagraniowym, ekipa Ellen przystroiła ich dom na święta, kupiła nowe meble, a także zostawiła masę prezentów.

Lubicie oglądać takie programy w telewizji?

Zobacz także: Tragedia w rodzinie królewskiej. U księżnej wykryto śmiertelną chorobę!

Kadr z serialu "Friends"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz "Przyjaciół"? Quiz dla prawdziwych fanów

Kadr z serialu "Friends"

1. W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek serialu "Friends"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów