Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Zrobiła to w ważnej sprawie!

Malwina Wasilewska 02.07.2020
Jennifer Aniston
Fotografia: Invision/Invision/East News

Amerykańska aktorka ma ważny przekaz! Gwiazda zaapelowała do swoich fanów.

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie wpis, w którym nawołuje do tego, aby w dobie pandemii koronawirusa wziąć odpowiedzialność za swoje życie i nosić maseczkę. Gwiazda zamieściła zdjęcie bez makijażu i zamieściła przejmujący apel.

Jennifer Aniston apeluje do fanów

Jennifer Aniston jest zaniepokojona statystykami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa i rosnącą liczba ofiar. Aktorka postanowiła wykorzystać swoją popularność, aby uświadomić ludziom, że jeśli przestaną nosić maseczki, nie tylko mogą sami zachorować, ale też mogą zagrażać życiu innych. Gwiazda przejęta sytuacją na świecie prosi obserwatorów o zachowanie wszelkich środków ostrożności:

Rozumiem, że maski są niewygodne. Ale nie uważacie, że gorzej jest, gdy zamykają się firmy, a ludzie tracą pracę? Pracownicy służby zdrowia odczuwają całkowite wyczerpanie. Wirus zabrał tak wiele żyć, ponieważ nie robimy wystarczająco dużo. Naprawdę wierzę w podstawową dobroć ludzi, więc wiem, że wszyscy możemy to zrobić, ale wciąż wiele osób w naszym kraju odmawia podjęcia niezbędnych kroków w celu spłaszczenia krzywej i zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Ludzie martwią się, że ich „prawa zostaną odebrane” przez noszenie masek. Ta prosta i skuteczna rekomendacja jest upolityczniona kosztem życia ludzi. I tak naprawdę nie powinno to podlegać dyskusji. Jeśli troszczysz się o ludzkie życie, proszę, po prostu noś maseczkę i zachęcaj ludzi wokół siebie, aby robili to samo - napisała.

Internauci dziękują jej za ten wpis:

Masz 100% racji.

Jesteś wspaniała!

Inni powinni brać z ciebie przykład.

Zgadzacie się z jej zdaniem?

Zobacz także: To nie sam wirus jest zagrożeniem? WHO bije na alarm! "Nie możemy pokonać pandemii w podzielonym świecie"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów