Jennifer Aniston pokazała intymne zdjęcia z gali SAG Awards! Jak zakończyła wieczór?

Jennifer Aniston w białej kreacji i Brad Pitt w smokingu gratulują sobie statuetek SAG Awards
Fotografia: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Jennifer Aniston po gali SAG Awards, na której spotkała Brada Pitta, wstawiła dwa prywatne zdjęcia. Jedno z nich zrobiła w intymnej sytuacji.

Wczoraj media obiegły fotografie zrobione za kulisami podczas gali rozdania SAG Awards, czyli Nagród Gildii Aktorów Ekranowych, na których Jennifer Aniston i Brad Pitt czule gratulowali sobie zdobytych nagród. Teraz sama aktorka postanowiła pokazać prywatne fotografie z tej gali, a jedno z nich jest bardzo intymne! Tym samym podzieliła się ze swoimi fanami, przy pomocy konta na Instagramie, bardzo ciekawym trickiem, który ułatwił jej funkcjonowanie tego wieczoru.

Zobacz także: Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem?! Aktorka zamieściła wymowny komentarz

Jennifer Aniston pokazała prywatne zdjęcia z gali SAG Awards

Jennifer Aniston przepięknie prezentowała się podczas gali rozdania nagród SAG! Miała na sobie białą, satynową kreację Christiana Diora, która podkreśliła jej zjawiskową sylwetkę. 

Niestety gwiazdy często muszą poświęcać się, żeby zjawiskowo wyglądać na czerwonym dywanie. Tak też było w tym przypadku.

Żadnych zmarszczeń... To trudniejsze, niż się wydaje - napisała Jennifer Aniston pod zdjęciami.

Na pierwszej fotografii, którą opublikowała aktorka, widzimy, jak jedzie na galę, leżąc w sukience na tylnym siedzeniu. Drugie zdjęcie okazało się bardziej intymne. Jest na niej bowiem sukienka, zwisająca swobodnie na wannie w prywatnej łazience aktorki. Obok niej stoi statuetka, którą Jen otrzymała tego wieczoru.

Jesteś definicją klasy, elegancji i piękna. 

To zdjęcie jest przesłodkie - zachwycają się fani.

Trzeba przyznać, że sposoby Jennifer na zjawiskowy wygląd, są oryginalne.

Zobacz także: Ma 50 lat i wciąż zachwyca. Kosmetyczka Jennifer Aniston zdradza jej urodowe triki

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów