Jennifer Aniston skomentowała rozwód Pitta i Jolie. Jej przyjaciele ujawnili, co myśli o zachowaniu rywalki

Anna Respondek 08.08.2018
Jennifer Aniston
Fotografia: EAST NEWS

Aniston jest zdegustowana zachowaniem Jolie. 

Jennifer AnistonAngelina Jolie i Brad Pitt to chyba najsłynniejszy trójkąt zagranicznego show-biznesu. Kiedy media obiegła wiadomość o tym, że Pitt zostawił Aniston dla Angeliny, na głowę pary posypały się gromy. Od tamtej chwili minęło już kilka lat, jednak fani wciąż liczą na to, że Pitt i Aniston kiedyś do siebie wrócą. 

Jennifer Aniston skomentowała rozwód Pitta i Jolie

Niestety popularne przysłowie mówiące o tym, że nie da się zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu sprawdziło się w tym przypadku idealnie. Jolie i Pitt o swoim rozstaniu poinformowali w 2016 roku. Od tamtego czasu trwa między nimi walka o podział opieki nad 6 dzieci. Niestety, jak podają zagraniczne media, Angelina nie chce iść na ugodę, co podobno doprowadziło do tego, że jej prawnicza chce zrezygnować z reprezentowania jej. TMZ przytacza wypowiedź informatora na temat zachowania Jolie. 

Napędza ją gniew i stała się śmiesznie nierozsądna - podaje informator. 

Doniesienia te postanowiła skomentować Jennifer Aniston, która w rozmowie ze znajomymi ujawniła, co myśli o zachowaniu Angeliny Jolie. 

Jen czuje się okropnie ze względu na walkę Angeliny i Brada. Nie potrafi sobie wyobrazić jak to jest, gdy prowadzi się wojnę z kimś tak wpływowym jak Angelina, w dodatku o własne dzieci. Zna go bardzo dobrze i wie, jak bardzo musi cierpieć, kiedy zmusza się go do walki z byłą partnerką. Jen uważa, że Angie powinna się wstydzić i zacząć zachowywać jak dorosła osoba. Powinna robić to, co najlepsze dla dzieci i pójść na kompromis - można przeczytać na Hollywoodlife.com.

Czy Angelinie Jolie uda się postawić na swoim?

Zobacz także: Angelina Jolie skomentowała rozwód Aniston i Therouxa. Te słowa mogą zaboleć

Zobacz także gwiazdy, które poznały się na randce w ciemno:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów