Jennifer Aniston nie mogła się pogodzić z rozstaniem z Bradem Pittem? Na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty

Sandra Banach 05.06.2019
Jennifer Aniston na czerwonym dywanie
Fotografia: East News

Znów mówi się o małżeństwie Jennifer Aniston i Brada Pitta. Ta para chyba już zawsze będzie na świeczniku. Szczególnie, gdy na jaw wyszły nieznane do tej pory fakty o rozstaniu aktorów. Tak ciężkiej reakcji Aniston po rozwodzie nie spodziewał się chyba nawet Brad Pitt!

Gdy media obiegła informacja, że Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli się spotykać, kolorowa prasa szybko nazwała ich złotą parą Hollywod. Okresem ich randkowania i małżeństwa żył cały zagraniczny show-biznes. Jednak nic nie trwa wiecznie. Ta bajeczna miłość skończyła się już w 2005 roku. Jak przeżyła to aktorka?

Niewyobrażalne cierpienie Jennifer Aniston po rozstaniu z Bradem Pittem

Małżeństwo Aniston i Pitta rozpadło się w 2005 roku, kiedy to gwiazdor na planie filmowym poznał Angelinę Jolie. Najprawdopodobniej była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak już wiemy - nie na całe życie. Do tej pory trwa batalia sądowa między tą dwójką o prawa rodzicielskie.

W tym czasie wraca sprawa rozstania Pitta z Aniston. Najprawdopodobniej aktorka po rozwodzie przez długi czas nie mogła dojść do siebie, a jej uczucia są nadal "żywe".

Jak donosi zagraniczna prasa, aktorka ciągle darzy byłego męża gorącym uczuciem i chce do niego wrócić. W „The Sun” czytamy, że gwiazda serialu "Przyjaciele", nigdy nie przestała kochać byłego męża i do tej pory nie pogodziła się z rozstaniem:

Była w okresie tak zwanej żałoby.

Dziennik dodaje także, że aktorka doznała kilku etapów smutku i każdy z nich przeżywała coraz gorzej.

Warto przypomnieć także o tym, że Jennifer nigdy nie weszła w żadną poważną relacje po rozstaniu z mężem. Może gdyby nie Angelina jej małżeństwo trwałoby do dziś.

Zobacz także: Aniston wspomina swoją ostatnią rozmowę z Jolie. "Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić" - powiedziała Jennifer

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów