Jennifer Aniston na imprezie po raz pierwszy po rozstaniu z Theroux. Jak wyglądała? To zaskoczyło jej fanów

Katarzyna Leszczyńska 14.03.2018
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS

Jennifer Aniston w lutym rozstała się z mężem. Wszyscy martwili się o to, jak aktorka radzi sobie w tej sytuacji. Teraz pokazała się na imprezie i zaskoczyła wyglądem.

Jennifer Aniston w lutym 2018 roku podała informację o tym, że wraz z mężem Justinem Theroux, zdecydowali się na rozstanie. Wszystkie media zaczęły żyć tą informacją. Ta decyzja z pewnością nie była łatwa dla żadnej ze stron. Ostatnio jednak wyraźnie widać, że Jennifer trzyma się naprawdę dobrze po rozstaniu. Krążyły nawet pogłoski o tym, że chce mieć dziecko z Bradem Pittem.

Zobacz także: Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt znów będą razem? Fani podejrzewają, że rozwód aktorki to nie jest przypadek

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia Jennifer Aniston po rozstaniu. Media plotkarskie zaczęły zastanawiać się, czy aktorka na pewno dobrze radzi sobie w tej sytuacji. Teraz okazało się, że doskonale! Jennifer Aniston pojawiła się, po raz pierwszy od decyzji o rozstaniu z mężem, na imprezie. Przyjęcie zostało wydane z okazji 40. urodzin jej przyjaciółki Molly McNearney, która prywatnie jest żoną Jimmy’ego Kimmela.

Jennifer Aniston z przyjaciółkami
Fotografia: Instagram/aleenkeshishian

Jennifer po rozstaniu z Justinem wygląda świetnie

Nie da się ukryć, że na zdjęciach Jennifer Aniston prezentuje się doskonale. Ma na sobie czarny, satynowy top. Dobrała do niego złotą biżuterię. Widać też, że aktorka może pochwalić się piękną opalenizną. Wygląda naprawdę rewelacyjnie! Aż trudno uwierzyć, że niedawno rozstała się z mężem. Czyżby plotki o tym, że próbuje sobie ułożyć życie na nowo, były prawdziwe? Internauci są zachwyceni jej wyglądem.

Jennifer przyćmiła wszystko.

Jen to bogini.

Jen wygląda niesamowicie.

W komentarzach pojawiło się również wiele ciepłych słów od fanów Jennifer Aniston, którzy nazywają siebie „fanistonami”. Napisali, że kochają Jen, aktorka może liczyć zatem na wielkie wsparcie z ich strony w trudnych chwilach. Jak widać, te natomiast powoli mijają. Jennifer wygląda obecnie rewelacyjnie.

Zobacz także: Jennifer po rozstaniu z mężem znalazła pocieszenie w ramionach byłego? Nie tego, o którym myślicie

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów