Jennifer Aniston zrobiła sobie gorące zdjęcia z okazji urodzin. Trudno uwierzyć, że ma 51 lat!

Zuzanna Morska 12.02.2020
Jennifer Aniston
Fotografia: Rex Features/East News

Aktorka wzięła udział w sesji z okazji swoich urodzin. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Jennifer Aniston skończyła 51 lat! Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że jest w takim wieku. Bowiem z roku na roku prezentuje się ona coraz lepiej.

Aktorka, która znana jest przede wszystkim z roli Rachel w kultowych "Przyjaciołach", ma na koncie liczne sukcesy i jest spełnioną kobietą. Z okazji 51. urodzin aktorki magazyn "Interview" opublikował powalającą na kolana sesję zdjęciową, w której wzięła udział!

Jennifer Aniston na gorących zdjęciach

Jennifer Aniston wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej dla magazynu "Interview". Jej zdjęcia trafiły do sieci, a ludzie z całego świata nie mogą uwierzyć, że można tak wyglądać w jej wieku. Wygląda na to, że Jennifer jest na szczycie, czuje się szczęśliwa i zamierza kontynuować tę passę.

Nie oznacza jednak, że zawsze tak było. Przy okazji sesji aktorka udzieliła wywiadu, który przeprowadzała z nią sama Sandra Bullock! To tutaj zdradziła, że w jej życiu nie zawsze było tak kolorowo. Gwiazda "The Morning Show" została zapytana m.in. o dzieciństwo. Okazuje się, że dorastała w domu, w którym nie było stabilizacji.

Brakowało mi poczucia bezpieczeństwa. Myślę, że wynikało to z tego, że moi rodzice ciągle się kłócili, walczyli ze sobą. Gdy na co dzień obserwujesz pewne zachowania dorosłych, ich brak życzliwości dla siebie nawzajem, skłania cię to do myślenia: "Nie chcę taka być. Nie chcę doświadczać tego uczucia. I nie chcę, żeby ktokolwiek, z kim się zetknę, tego doświadczył - ujawniła.

Dzisiaj Jen jest silną kobietą, która wspiera inne kobiety. Skończyła też 51 lat, ma za sobą wiele różnych doświadczeń. Ale jej kariera ma się dobrze, a ona sama zdaje się dopiero rozkwitać. Jak ona postrzega swoją przyszłość?

To nie jest lista spraw do zrobienia, raczej mały obrazek w mojej głowie. Gdy słucham oceanu, gdy patrzę na ocean, słyszę śmiech, widzę baraszkujące dzieci, słyszę lód w szklance, czuję zapach gotujących się potraw. To jest ten błogi obraz w mojej głowie - powiedziała.

My kibicujemy jej z całego serca. A wy?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów