Jennifer Aniston i Justin Theroux mieli kryzys. "Ich małżeństwo mogło nie przetrwać". Powód?

Redakcja 03.08.2017
Justin Theroux i Jennifer Aniston
Fotografia: East News

Okazuje się, że związki na odległość nie zawsze kończą się rozstaniem. 

5 sierpnia Jennifer Aniston i Justin Theroux świętować będą drugą rocznicę ślubu. Jak podają zagraniczne media, ich małżeństwo nigdy nie miało się lepiej. Mimo że ich praca powoduje, że często nie widzą się przez długi czas, są szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej. Nie zawsze było jednak tak "kolorowo". 

Jak podaje informator, na którego powołuje się Dailymail.co.uk, przez pewien czas para miała pewne trudności. Powodem było między innymi wspomniane wcześniej życie zawodowe aktorów. Ciągłe rozjazdy powodowały, że musieli przez dłuższy czas żyć osobno, co szkodziło ich związkowi. Jak informuje tabloid, gdyby oboje byli młodsi i mniej dojrzali, ich związek zapewne nie przetrwałby tej próby. 

Bardzo możliwe, że to małżeństwo nie przetrwałoby, gdyby oboje mieli po 20 lat. Ale tak nie jest. Są dla siebie wspaniałymi przyjaciółmi i darzą się ogromnym szacunkiem. Jennifer zdała sobie sprawę, że można być szczęśliwym w małżeństwie nie będąc ze sobą 24 godziny na dobę - powiedział anonimowy informator, a jego wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Co więcej, dziś rozłąka sprawia, że para jest dla siebie jeszcze bardziej czuła. Kiedy po dłuższej nieobecności w domu znowu się spotykają, mają tyle do nadrobienia, że ich związek wydaje im się jeszcze bardziej ekscytujący. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Justin Theroux nieustannie dba o swoją żonę i ona o niego. Nie szczędzą sobie też miłych słów - ona cały czas mówi o tym, jak bardzo jest seksowny. 

Jak podaje Dailymail.co.uk, Jennifer Aniston i Justin Theroux są szczęśliwi w swojej posiadłości Bel Air w Los Angeles, w której mieszkają wraz z trzema psami. To dzięki miłości, wzajemnemu szacunkowi, dojrzałości i zrozumieniu tworzą dziś szczęśliwą rodzinę. 

Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: East News

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów