Jennifer Aniston i Justin Theroux nigdy nie byli małżeństwem? Zagraniczne media przedstawiają dowód

Anna Respondek 19.02.2018
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Fotografia: EAST NEWS

Aniston powiadomiła fanów o separacji. Teraz media przedstawiają dowód na to, że nigdy nie była żoną Justina Therouxa.

Jennifer Aniston i Justin Theroux byli parą przez 7 lat. Aktor oświadczył się gwieździe na trzy lata przed ślubem. Ceremonia odbyła się w 2015 roku w domu Aniston w Bel Air. Choć nic nie zwiastowało kryzysu i rozstania, para ostatecznie pod koniec 2017 roku swierdziła, że ich miłość już się wypaliła. Ze względu na spekulacje mediów, w połowie lutego pojawiło się oficjalne oświadczenie aktorów, w którym mówią o separacji i zapewniają, że wciąż łączy ich przyjaźń.

Zobacz także: Aniston po rozpadzie związku znalazła pocieszenie w ramionach swojego byłego

Tym bardziej dziwią i zaskakują wieści, które przyszły zza oceanu. Jak podają zagraniczne media, Aniston i Theroux nigdy nie byli tak naprawdę małżeństwem. Dziennikarze serwisu TMZ postanowili "przekopać się" przez listę aktów małżeńskich zawartych na terenie hrabstwa Los Angeles od 2010 roku. Okazało się, że nie znaleźli tam żadnego dokumentu potwierdzającego małżeństwo Aniston i Therouxa. 

Możliwe, że są legalnie małżeństwem, ale z dużym prawdopodobieństwem nie są. Sprawdziliśmy to w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles i w dokumentach od 2010 roku nie ma aktu małżeństwa Jennifer Aniston i Justina Theroux - podaje TMZ. 

Portal zauważa oczywiście, że para mogła zawrzeć małżeństwo w innym hrabstwie, jednak według przyjaciół gwiazd, tak się nie stało. Osoby blisko związane z Aniston twierdzą, że nigdy nie została żoną Therouxa. 

Tym sposobem wynikałoby, że jedynym mężem Aniston był Brad Pitt

Zobacz także: Jennifer Aniston świętowała 49. urodziny z wyjątkowym gościem

EN_01252977_0075
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów