Jennifer Aniston i Brad Pitt w czułym uścisku. Fani nie mogą oderwać od nich wzroku!

Julita Buczek 20.01.2020
brad pitt i jennifer aniston
Fotografia: Shutterstock

Aniston i Brad zostali przyłapani za kulisami tegorocznego SAG Awards. Okazuje się, że nie zabrakło między nimi czułości.

W Los Angeles odbyła się niedawno 26. gala rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych. Na czerwonym dywanie nie zabrakło takich gwiazd jak Jennifer Aniston czy Brada Pitta, którzy już kolejny raz spotkali się na imprezie branżowej w niedługim czasie.

Fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnych czułościach, zobaczcie tylko te zdjęcia.

Jennifer Aniston i Brad Pitt na wspólnych zdjęciach 

Brad i Aniston byli małżeństwem przez 5 lat. Jednak gdy na planie filmu „Pan i Pani Smith” Brad poznał Angelinę Jolie, postanowił rozstać się z Aniston. Niedawno w mediach zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji dotyczących powrotu Brada do Jen. Po rozdaniu tegorocznych Złotych Globów byli widziani, jak opuszczali razem after party.

Do kolejnego spotkania Aniston i Pitta doszło w niedzielę na SAG Awards. Na wydarzeniu Brad odebrał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie "Once upon a time in Hollywood". Do ich spotkania doszło jednak dopiero po gali, gdy obydwoje pozowali fotoreporterom z nagrodami. Na fotografiach widzimy, jak Jennfier gratuluje Bradowi zwycięstwa. Nie obyło się bez uścisku, a także buziaków. Całość wyglądała bardzo romantycznie!

Myślicie, że aktorska para wróci do siebie?

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazało ciało w skąpym bikini. Co za figura!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów