Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu?! "Potrzebuje więcej beztroski"

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozmawiają i szczerze się śmieją na gali rozdania SAG Awards
Fotografia: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozstali się?! Tabloid donosi, że aktor wyrzucił byłą ukochaną z domu!

Odkąd Brad Pitt i Angelina Jolie rozwiedli się, nie cichną plotki na temat rzekomego powrotu aktora do jego byłej ukochanej - Jennifer Aniston. Oczywiście fani tej pary, których na świecie jest bez liku, bardzo chcieliby, by te doniesienia okazały się prawdziwe. I choć niedawno jeszcze niemal wszystkie tabloidy rozpisywały się o tym, że para znów jest razem, a nawet mieszkają ze sobą podczas izolacji, teraz doniesienia jednej z gazet niestety zasmucą wszystkich fanów Brada i Jen.

Zobacz także: Jennifer Aniston i Brad Pitt spędzają razem izolację?! Tabloid twierdzi, że ma na to dowód 

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozstali się? Smutne doniesienia tabloidu

Magazyn "Star" donosi, że Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu! 

Powodem miała być właśnie rzekoma izolacja, którą spędzali razem. Tak bliska ich relacja miała nie przetrwać próby czasu. Tym samym Brad, zachowując się bardzo nieelegancko, postanowił wyrzucić Jen ze swojej posiadłości i... ze swojego życia.

Brad potrzebuje więcej beztroski. W kolejnym związku z kobietą, w której się zakochuje, nie chce czuć presji czy stresu. Nie ma ochoty na związek z kimś, kto jest apodyktyczny lub wymaga zbyt wiele - twierdzi informator tabloidu. 

Mamy jednak nadzieję, że te doniesienia nie okażą się prawdziwe. Zwłaszcza, że nawet wciąż nie został potwierdzony sam związek tej dwójki. Myślicie, że to wciąż przyjaźń, czy już tak burzliwe kochanie?

Zobacz także: Pamiętasz kultową sukienkę Rachel z "Przyjaciół"? Teraz może być twoja!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów