Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem? Zakakujące doniesienia tabloidu!

Hanna Skowron 25.04.2019
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: Sara Jaye/Rex Features/EAST NEWS

Czyżby spełniało się właśnie największe marzenie fanów tej dwójki?

Odkąd Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem, fani aktora czekają na informacje o jego powrocie do byłej żony - Jennifer Aniston. Plotki o tym, że ulubiona para wielu osób, znów się zeszła, pojawiają się od 3 lat.

Okazuje się, że w doniesieniach może być ziarno prawdy. Jak donosi "Radar Online" Jen i Brad znów są razem!

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem?

W 2016 roku jedna z najpopularniejszy par Hollywood - Angelina Jolie i Brad Pitt - się rozstała. Aktorka złożyła pozew o rozwód. I choć Brad, który właśnie dla Angeliny, rzucił swoją byłą żonę, próbował walczyć o ten związek, nie udało się.

Para formalnie rozwiodła się dopiero na początku 2019 roku - po kilku latach ciężkiej batalii w sądzie. Rozwód był skomplikowany, gdyż oboje mają ogromny majątek, a w dodatku mają sześcioro dzieci.

Wygląda na to, że zarówno Angie, jak i Brad na nowo poukładali sobie życie. I to z osobami, z którymi już wcześniej byli! Od jakiegoś czasu mówi się bowiem o tym, że Jolie wróciła do Colina Farrella. Najpierw spotykali się już w 2004 roku.

Do przodu ruszył także Brad - zagraniczne media od dawna donoszą, że spotyka się on z Jennifer Aniston, czyli swoją byłą żoną. Teraz para planuje udać się na urlop we Francji i spędzić trochę romantycznych chwil tylko we dwoje. Zagraniczne media nie mają wątpliwości - "Radar Online" podaje, że Brad już wszystko przygotował i niebawem wyjedzie z Jen na wakacje do Europy.

Myślicie, że coś jest na rzeczy i niebawem znów ujawnią się jako para?

To naprawdę wyjątkowy projekt, który podbił serca wielu osób na całym świecie. Dlaczego? Otóż pokazuje on zdjęcia, na których znajdziemy gwiazdy i ich młodsze wcielenia! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów