Jej związek z Bradem Pittem rozpadł się wiele lat temu. Gwyneth Paltrow ujawnia dlaczego. Zaskakujące wyznanie

Anna Respondek 31.08.2017
Gwyneth Paltrow
Fotografia: Instagram/gwynethpaltrow

Aktorka przyznaje się do swoich wad i mówi o tym, jak według niej wygląda udany związek. 

Gwyneth Paltrow jest utalentowaną aktorką, która należy do pierwszej ligi gwiazd Hollywood. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym Oscara za pierwszoplanową rolę w "Zakochanym Szekspirze" i kilka innych statuetek, dzięki którym jej gaże sięgają milionów. 

Do niedawna była jeszcze w udanym związku z Chrisem Martinem, wokalistą Coldplay. Jednak w 2016 roku zdecydowali się na rozwód. Od tego czasu utrzymują przyjazne stosunki, ostatnio wspólnie ze swoimi dziećmi, 13 letnią Apple i 11 letnim Mosesem, spędzili razem dzień matki.

W ostatnim wywiadzie z radiem Girlboss aktorka przyznała, że jest winna temu, że wiele jej poprzednich związków się rozpadło. Artystka w przeszłości spotykała się między innymi z Bradem Pittem, z którym była zaręczona w 1996 roku i poznała się na planie filmu "Siedem" i Benem Affleckiem, z którym spotykała się od 1997 do 2000 roku. Wspólnie zagrali w "Grze o miłość". 

Spieprzyłam wiele moich związków - powiedziała aktorka na samym początku rozmowy. 

Jak artystka sama przyznaje, musi włożyć sporo pracy w to, aby jej związek dobrze funkcjonował. 

Jestem dobrą przyjaciółką, siostrą, matką. Ale jeśli chodzi o potencjalny związek, to staję się zupełnie bezbronna i popieprzona. Muszę włożyć dużo pracy w to, aby moja miłosna relacja znalazła się w odpowiednim miejscu - wyznała. 

Według Gwyneth, dopiero mając udany związek, jesteśmy w stanie poczuć spełnienie. 

Myślę, że bez związku na odpowiednim poziomie, nie można stać się człowiekiem odnoszącym sukcesy. Więc jeśli nie masz dobrej relacji z partnerem, dziećmi czy przyjaciółmi nie możesz stwierdzić, że odniosłeś sukces - dodała. 

Paltrow nawiązała również do przeszłości i tego, ile kosztowały ją wszystkie porażki uczuciowe. 

W moim przypadku, wszystkie lekcje były bolesne, dotyczyły braku gotowości do zaakceptowania tego, kim jestem - powiedziała. 

Obecnie aktorka spotyka się z producentem filmowym, odpowiedzialnym między innymi za film "American Horror Story", Bradem Falchukiem. Podobno para jest już po zaręczynach -Paltrow widziano z pierścionkiem zaręczynowym w trakcie kręcenia najnowszej części "Avengersów". 

"Siedem"
Fotografia: materiały prasowe
"Gra o miłość"
Fotografia: materiały prasowe
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów