Zagrała w "Hotel 52" i zniknęła. Laura Samojłowicz wraca do show-biznesu kompletnie odmieniona

Anna Respondek 14.09.2017
Laura Samojłowicz
Fotografia: EAST NEWS

Czy po perypetiach doszła już do siebie?

Laura Samojłowicz widzom najlepiej była znana z takich seriali jak "M jak Miłość" i "Hotel 52". Pomimo tego, że jej serialowe postacie były bardzo lubiane, inni aktorzy skarżyli się na pracę z artystką. Samojłowicz oskarżyła między innymi reżysera "Hotelu 52", Radosława Piwowarskiego o to, że podczas pracy był pod wpływem alkoholu. Jej zarzuty okazały się bezpodstawne, a aktorka po incydencie przeprosiła Piwowarskiego. Jednak ostatecznie przyczyniła się do odejścia reżysera z pracy. Została również obciążona kosztami, około 30 tysięcy złotych, za zerwania dnia zdjęciowego. Po wielu perypetiach na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Jej nieobecność owiana była tajemnicą. 

Jak sama przyznała był to dla niej wyjątkowo trudny czas, w którym nie potrafiła poradzić sobie z problemami. Aby odzyskać równowagę, wyjechała w podróż dookoła świata. Kiedy poczuła się gotowa, postanowiła wrócić. Wzięła udział w piątej edycji "The Voice od Poland" w 2014 roku, jednak żaden z jurorów się nie obrócił i nie zaprosił do swojego zespołu. 

W środę 32-letnia aktorka, po długim czasie, pierwszy raz pokazała się na ściance. Wzięła udział w otwarciu kina Cinema City w Galerii Północnej. Jej wygląd znaczenie różni się prezentowanego kilka lat temu. 

Laura Samojłowicz
Fotografia: EAST NEWS
Laura Samojłowicz
Fotografia: EAST NEWS
"Hotel 52"
Fotografia: materiały prasowe
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów