Podbiła serca fanów hitem "Moi Lolita". Jak dziś wygląda Alizee?

Magdalena Barszczak 03.07.2018
Alizee
Fotografia: SIPA/EAST NEWS

Gwiazda bardzo się zmieniła.

Alizee szturmem wdarła się na listy przebojów. Jej hit "Moi Lolita" nucili wszyscy, a świat zachwycał się subtelną i dziewczęcą urodą francuskiej piosenkarki. Od jej debiutu na scenie muzycznej minęło prawie 20 lat. Co się działo z gwiazdą przez ten czas?

Zobacz także: Pamiętacie Isis Gee? Powoli przestaje wyglądać jak człowiek

Alizee nadal zachwyca. Jak dziś wygląda?

"Moi Lolita" - to ta piosenka otworzyła jej drogę do kariery. Singel wyszedł w 2000 roku i okazał się wielkim sukcesem. We Francji album pod tym samym tytułem sprzedał się aż w 1200 000 egzemplarzach, a rozgłośnie nie przestawały grać jej piosenek. W 2003 roku pojawił się nowy przebój Francuzki "J'en ai marre".

Alizee miała ewidentnie swoje pięć minut. Pięć lat później urodziła córkę Annilly i na trzy lata wycofała się z życia publicznego. Wydała jeszcze trzy albumy, z czego ostatni w 2014 roku, ale nie przyniosły jej już takiej popularności. 

Dziś wokalistka nadal koncertuje, a jej poczynania można śledzić na Instagramie. Trzeba przyznać, że nie przypomina już dziewczynki sprzed lat. Z uroczej lolitki zmieniła się w pewną siebie kobietę, której atrybuty to mocny makijaż i tatuaże.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Dziewczyny z Tatu są nie do poznania! Zobaczcie, jak się zmieniły

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów