Jedna z najbardziej lubianych par w Polsce wystąpi w "Azja Express 3"? "To sen dyrektora Miszczaka"

Katarzyna Leszczyńska 19.02.2018
Agnieszka Woźniak-Starak "Azja Express"
Fotografia: X-NEWS

Edward Miszczak poinformował, że we wrześniu odbędzie się premiera trzeciej edycji "Azja Express". Według doniesień mediów w programie może wystąpić jedna z najpopularniejszych polskich par. 

Podczas gdy na antenę TVN-u powoli zaczynają wchodzić programy z wiosennej ramówki, w tym głośny „Agent-Gwiazdy 3”, wszyscy już się zastanawiają, kogo zobaczymy w nowej edycji „Azja Express”. Media spekulowały już, że w show ma wystąpić m.in. Tomasz Karolak. Okazuje się, że jeżeli potwierdzą się najnowsze doniesienia, w programie zobaczymy jedną z najpopularniejszych polskich par.

Zobacz także: Kinga Rusin zaliczyła wpadkę podczas wywiadu? Przez przypadek wygadała się, kto dojdzie do finału „Agenta”

Tygodnik „Świat i Ludzie” donosi, że w trzeciej odsłonie programu „Azja Express” mają wystąpić Izabela i Adam Małyszowie. Nie da się ukryć, że są oni parą, którą Polacy uwielbiają, przede wszystkim ze względu na lata świetności sportowca jako skoczka narciarskiego. Są też marzeniem każdego producenta programu telewizyjnego o gwiazdach. To oznacza, że dzięki nim program mógłby zyskać ogromną oglądalność.

Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają. To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach – powiedział tygodnikowi „Świat i Ludzie” informator ze stacji TVN.

Do tej pory Małyszowie nie brali udziału w programach telewizyjnych o gwiazdach. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że dla „Azji Express” postanowią zrobić wyjątek. Zwłaszcza, że jakiś czas temu Izabela Małysz na swoim Instagramie odpowiedziała na słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan, która sugerowała, że chciałaby w programie zobaczyć „ładnych ludzi”.

Nas Małgosia nie pytała o udział w „Azji”. My też jesteśmy ładni – napisała wówczas żona Adama Małysza.

Według najnowszych doniesień mediów, lista uczestników „Azja Express 3” jest już skompletowana.

Zobacz także: Małysz został ojcem w wieku 20 lat. „Myśleli, że to była wpadka”. Skoczek opowiedział też o relacjach ze Stochem

Izabela Małysz i Adam Małysz
Fotografia: Instagram/izamalysz

Kiedy rusza „Azja Express 3”?

Niedawno portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że TVN ostatecznie zdecydował o tym, że powstanie kolejna odsłona programu „Azja Express”. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, poinformował o szczegółach trzeciej edycji show.

Zakończyliśmy casting, mamy już pełny skład uczestników. Ekipa pracująca przy „Agent-Gwiazdy 3” wyprodukowała już wszystko i za chwilę pojedzie na plan „Azja Express 3” – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Dyrektor ogłosił, że nową odsłonę „Azja Express” będziemy mogli obejrzeć na antenie TVN-u już we wrześniu, podobnie jak w ubiegłych latach. Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, program ma zmienić swoją nazwę, ponieważ tym razem nie będzie realizowany w Azji. Bohaterowie będą podróżować po Boliwii, Wenezueli i Peru. Nie możemy się doczekać aż poznamy oficjalną listę uczestników.

Zobacz także: Rozenek zaśpiewała na ramówce TVN. „Wychodzi mi to najgorzej na świecie”. Najlepszy komentarz Majdana

Izabela Małysz i Adam Małysz
Fotografia: Instagram/izamalysz
Izabela Małysz i Adam Małysz
Fotografia: Instagram/izamalysz
Izabela Małysz i Adam Małysz
Fotografia: Instagram/izamalysz
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów