Jedna, dwie, trzy... To są naprawdę pokaźne kolekcje! Każdy ma w pracy taką koleżankę

Redakcja 07.10.2016
Kobiety trzymają buty w pracy
Fotografia: Pixabay

Nie od dziś wiadomo, że Mordor na Domaniewskiej to miejsce wyjątkowe. Trochę straszne, trochę śmieszne. 

Na popularnym fan page na Facebooku Mordor na Domaniewskiej pojawił się wpis, który rozbawił zmęczonych pracą internautów - zdjęcie biurowej szuflady wypełnionej damskimi butami. Szybko okazało się, że każdy zna kogoś, kto posiada taką kolekcję. Co więcej, co odważniejsze kobiety same przyznawały się do tego, że same są właścicielkami biurowej garderoby. 

Jak się wyprowadzałam z Mordoru naliczyłam 12 par, koleżanki doniosły jeszcze zapomniane dwie pary. Dzisiaj, po roku pracy w nowej firmie mam tylko 6 par butów w szafce – skomentowała jedna z fanek Mordoru.

Co kieruje kobietami, które robią sobie biurową garderobę na buty? Być może dojeżdżają do pracy w wygodnym, ciepłym obuwiu, a na spotkania biznesowe zakładają szpilki. Istnieje również proapdowodobieństwo, że mają problemy z podejmowaniem decyzji i zmieniają buty zgodnie z widzimisię i z aktualnym stanem emocjonalnym.

Do koloru, do wyboru

Najzabawniejsza wersja dotyczy jednak stereotypowego spojrzenia na fanki obuwia - po prostu praca jest ich przechowalnią butów, a w domu wciąż narzekają, że nie mają w czym chodzić. Tak więc mąż czy partner, który nie widzi, ile par posiada jego kobieta, nie denerwuje się. Proste. Ale najbardziej trafną odpowiedź można znaleźć oczywiście na Mordorze na Domaniewskiej.

Przychodzisz do biura np w kaloszach, bo pada deszcz, albo w kozakach, bo pada śnieg. W torbie masz buty na zmianę, bo chodzenie 8 godzin w kozakach w pomieszczeniu jest średnio przyjemne. Wychodząc do domu zakładasz te kozaki czy tam kalosze i zapominasz, że w biurze masz już zapasową parę butów, dlatego jutro weźmiesz następne – skomentowała jedna z kobiet.

Logiczne? :-)

Kolekcja butów w biurze
Fotografia: www.facebook.com/MordorNaDomaniewskiej
Kolekcja butów w biurze
Fotografia: www.facebook.com/MordorNaDomaniewskiej
Kolekcja butów w biurze
Fotografia: www.facebook.com/MordorNaDomaniewskiej
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów