Jay-Z wreszcie przyznał się do niewierności. "Widziałem jej cierpienie". Wyjawił, dlaczego zdradzał Beyonce

Anna Respondek 30.11.2017
Beyonce i Jay-Z
Fotografia: Instagram/beyonce

Kim jest "Becky with the good hair", o której śpiewała Beyonce?

Jay-Z i Beyonce to jednak z najsłynniejszych i najbogatszych par show-biznesu. Gwiazdy w 2008 roku wzięły ślub, mają troje dzieci, starszą córkę Blue Ivy i bliźniaki Sir i Rumi. Para poznała się na długo przed ślubem i to właśnie raper pomógł "rozkręcić" solową karierę wokalistki. 

W zeszłym roku na ich idealnym wizerunku pojawiły się rysy. Na jaw wyszły zdrady Jay-Z, o których Beyonce zaśpiewała na swojej nowej płycie "Lemonade". W wywiadzie udzielonym "New York Times" raper po raz pierwszy opowiedział o swoim zachowaniu i motywacjach, które doprowadziły do niewierności. Według niego to problemy pojawiające się po drodze sprawiły, że "wyłączył swoje emocje", jednak dzięki przyjaciołom i odpowiedniemu terapeucie udało mu się wyjść na prostą. 

Najważniejsza rzecz, jakiej się nauczyłem, to to, że wszystko jest ze sobą powiązane. Każda emocja jest ze sobą powiązana i trzeba być tego świadomym. Zdałem sobie sprawę, że jeśli ktoś wyjawia rasistowskie zachowania względem ciebie, to świadczy to o nim, a nie o tobie. To on musiał przez coś przechodzić, dlatego taki się stał - powiedział. 

Jay-Z przyznał, że miał problemy z agresywnymi zachowaniami, kiedy ktoś źle go traktował i nawiązywał do jego koloru skóry. To prowadziło do innych problemów osobistych. 

Kiedy uświadomiłem sobie to, przestałem reagować agresywnie, zastosowałam łagodniejsze zachowanie. Na zasadzie "Hej, wszystko ok?". Wcześniej najczęściej zaczynało się od stwierdzeń "Na co się gapisz?" - mówił dalej.

Raper przyznał, że jego doświadczenia spowodowały, że stał się uczuciowo niedostępny, to dotyczyło wszystkich reakcji, w szczególności tych z kobietami.

Musisz przetrwać, więc wchodzisz w taki tryb. Wtedy wyłączasz swoje emocje. Nawet jeśli chodzi o kobiety, nie możesz się z nimi "połączyć". W moim przypadku to jest duży problem. A potem wszystko co się dzieje, sprowadza się do niewierności - przyznał. 

Jay-Z i Beyonce wydali płyty "Lemonade" i "4:44", na których "rozprawili się" ze swoim małżeństwem. Muzyk przyznał, że nie mieli początkowo takiego założenia, a słuchanie utworów pochodzących z tych albumów sprawia, że czują się niekomfortowo. Dodał również, który moment był dla niego najtrudniejszy. 

Czuliśmy się niekomfortowo. Prowadziliśmy wiele rozmów. Byłem bardzo dumny z tego, co zrobiła, ona również była dumna z tego, co mnie udało się stworzyć. Jednak najtrudniejszą chwilą jest zobaczenie bólu na twarzy osoby, którą się zraniło i poradzenie sobie z samym sobą - wyjawił.  

Myślicie, że teraz im się ułoży?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów