Jay-Z przeszedł do historii. To pierwszy raper, któremu się to udało!

Paulina Ermel 04.06.2019
Beyonce i Jay-Z
Fotografia: instagram.com/beyonce

Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie ma powód do dumy. Majątek Jaya-Z przekroczył właśnie miliard dolarów!

Jay-Z to nie tylko mąż pięknej i utalentowanej Beyonce. To także raper, którego uwielbiają miliony na całym świecie. Muzyk nie tylko tworzy piosenki, ale też produkuję muzykę, w dodatku ma szereg innych biznesów.

I właśnie dzięki nim dorobił się fortuny, która szacowana jest na ponad miliard dolarów! To pierwszy raper w historii, któremu się to udało!

Jay-Z pierwszym raperem miliarderem

O ogromnym majątku rapera - w wysokości miliarda dolarów - poinformował magazyn "Forbes". Wydawnictwo okrzyknęło Jaya-Z pierwszym hiphopowcem, któremu udało się osiągnąć tak spektakularny sukces.

Jay-Z to nie tylko uznany raper, ale też producent muzyczny, właściciel platformy streamingowej Tidal i marki alkoholowek D'Usse (której udziały posiada również koncern Bacardi). Umiejętność inwestowania pieniędzy w odpowiednie produkty i usługi przyniosła mu fortunę.

Od lat Shawn Corey Carter, bo tak naprawdę nazywa się Jay-Z, wraz z żoną Beyonce Knowles-Carter trafiają na szczyty zestawień najbogatszych ludzi światowego show-biznesu. Wygląda na to, że teraz resztę pozostawią naprawdę daleko w tyle!

Ten rok obfituje w świetne koncerty w Polsce. Zobacz, którzy artyści przyjadą do naszego kraju specjalnie po to, żeby zagrać dla polskich słuchaczy!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów