Jason Momoa już tak nie wygląda! Zgolił wąsy i brodę! "Żegnaj Drogo"

Jason Momoa w czarnym garniturze na premierze filmu "Aquaman"
Fotografia: Joseph Martinez/PictureLux/agefotostock/East News

Jason Momoa sprawił, że wszystkie jego fanki wstrzymały oddech! Aktor opublikował film, na którym goli brodę i wąsy! Wciąż wygląda dobrze?

Jason Momoa popularność zyskał jako Khal Drogo w serialu HBO "Gra o Tron". Aktor, który wystąpił w 1. sezonie produkcji, od razu dał nam się poznać jako przystojny brodacz. Przez 8 lat był wierny swoim długim włosom, brodzie i wąsom. Taki wizerunek stał się dla niego charakterystyczny, w związku z czym Momoa otrzymał wiele ról. Ostatnio zagrał m.in. Aquamana. Teraz zdecydował się na radykalną zmianę. Jesteśmy w szoku! Myślicie, że nadal jest przystojny?

Zobacz także: Sophie Turner od lat cierpi na depresję! Wszystko przez "Grę o Tron"

Jason Momoa zgolił brodę i wąsy!

W sieci pojawił się filmik, na którym... Jason Momoa goli brodę i wąsy! Co więcej - zrobił to ze szlachetnych pobudek. 

Okazuje się, że aktor promuje dbanie o czystość naszej planety. Podkreśla, że wszyscy w dowolnym momencie możemy zmienić przyzwyczajenia i nawyki.

Żegnaj Drogo, Aquaman, Declan, Baba. Zgoliłem brodę, bo to czas na zmianę. Zmianę na lepsze... Dla moich dzieci, dla twoich dzieci, świata. Dokonajmy pozytywnych zmian dla naszej planety. Dołączcie do mnie. Zacznijmy wspólną podróż - napisał.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej. Pod wideo na YouTubie pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych fanów.

Jason znalazł sposób na wywołanie rozpaczy u kobiet - napisał jeden z internautów.

Uspokajamy jednak wszystkie fanki Jasona! Dalej jest niesamowicie przystojny, o czym również pisały panie pod wideo. Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Gra o Tron": Ed Sheeran nie wystąpi już w serialu! Wiemy, co stało się z jego postacią

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów